• kendisi alex rider isimli ingiliz dizisinde başrol oynayacakmış. gururumuzsun be adam.

kaynak
  • haluk bilginer’i çok severim, en yetenekli türk aktörlerden biridir bana göre. fakat alex rider isimli dizide alex rider rolünü otto farrant üstleniyorsa nasıl başrol olduğunu anlayamadım.
  • harika gelişme. sonunda yavaş yavaş dünyaya açılıyoruz. umarım bu gelişmelerin meyvelerini vasat yerli yapımlarda da görürüz. hep aynı olay örgüsü, hep aynı kişiler vs. vs.
  • kendisini çok sever ve takdir ederim. zamanında eastenders dizisinde önemli sayılabilecek bir rolde oynamıştır. fakat imdb cast sıralamasında ikinci sırada görülmesi, başrolde olacağını değil, filmde/dizide ilk görünenlerden biri olacağını gösteriyor. alt sıralarda yer alan aktörlere bakınca anlaşılır.

umarım benim değerlendirmem yanlıştır ve kendisi başroldedir.
  • haluk bilginer için yeni bir olay değildir.
    (bkz: eastenders)
  • haluk bilginer iyi bir aktörse bununla gurur duy, ingiliz dizisinde oynaması neyi değiştiriyor? 90'larda vardı avrupa avrupa duy sesimizi diye aşağılık kompleksli bir tezahürat, 2020'de halen bitmedi mi bu kompleks? ayrıca bildiğim kadarı ile kendisi gençken de oyunculuk yapmıştı ingiltere'de, yeni bir olay değil.
  • turkiye'nin faal en iyi oyuncusuna dizilerinde yer vererek hem turkiye pazarinda daha yapim baslamadan izleyici kazaniyorlar hem de haluk bilginer gibi kaliteli bir oyuncu ile yapim kalitesini arttiriyorlar. tam ingiliz işi win win durumu.

merakla beklemekteyiz. fakat diger yazar arkadaslarin da belirttigi gibi başrolden ziyade önemli bir yardimci karakter olacak gibi duruyor.
  • basrolun akil hocasi ne bileyim james bondun m veya q sina es bir sey olacak belli ki ismi dr greif olarak geciyor.
  • türkiye'de hangi diziye girdiyse yayından kalkti.

adam doğru olanı buldu. belki oralarda hakettiği değeri görür.
  • başrolün tek bir kişi olacağını sananların beğenemediği olay.
hesabın var mı? giriş yap