şükela:  tümü | bugün
  • serdar aziz'in menajeri
  • serdar aziz menajeri ve kariyer planlamasını yapan şahıs.

menajerliğini yaptığı diğer oyuncular ve güncel piyasa değerleri.

yalçın ayhan --- 200.000 euro

abdülkadir kayalı--- 150.000 euro

altuğ taş --- 100.000 euro

berat tosun --- 75.000 euro

ufuk ceylan --- 50.000 euro

ve tabi serdar aziz ---- 3.500.000 euro

son bir kaç gündür galatasaray'ın gündemini meşgul eden serdar aziz olayına biraz farklı bir açıdan bakmak lazım. ben herhangi bir yorumda bulunmak istemiyorum. neme lazım, biri okur dava felan açar. şu dar günlerde yok yere bir de tazminat ödemeyelim.

malum ekonomi kötü. kimsede para yok. herkes sağdan soldan gelecek 3-5 kuruşun peşinde zaten. vesile olmayalım o 3-5 kuruşa :d
  • terim'e kabadayi diyen bir camiaya sicagi sicagina oyuncu satmaya calisarak ne kadar türk futbolunu tanimadigini göstermistir.

ayni durum fb'de olsa yine benzer sürec olurdu, galatasaray'in parasi su an cok, tok satici konumunda, istedigi bonservisi getirmeden kimse bi yere birakmaz serdar'i. en fazla sözlesmesi devam eder 6 ay sadece antrenman yapmis serdar'a da kimse su anda verdigi parayi vermez.

o yüzden ne yapsin etsin arap kulüplerine kitlemeye calissin oyuncusunu.
  • vedat muriqi fb'ye vermeye calisan menajer.

muriqi transferi tamamen menajeri haluk canatar yüzünden hem fiyati düsmemis hem fenerbahce devreye girmis hem de galatasaray'a transferi gerceklesmemistir.

oyuncu ben galatasaray'i istiyorum olmazsa rize'de kaliyorum dedikten sonra menajerine düsen rize'yi galatasaray icin ikna etmekti, o ne yapti kosa kosa fb ile görüstü, böyle olunca is rekabete girdi, fb'nin kaybedecek birseyi yok ama bizim paramiz kiymetli su an, dolayisiyla is uzarsa terim vazgecer fb bunu bildigi icin menajeri bagladi, metin oktay direnisi göstermedigi takdirde muhtemelen bugün fenerbahce ile anlasir.

bir daha haluk canatar ile calisan hicbir oyuncu ile kulübümüz ilgilenmemelidir.
  • amk ilk zaten fenerbahçe ile anlaşmışlar kaç ay önce. gs sonradan gelip salça oluyor canatar da can ata ata fiyatı kızıştırıyor. oyuncu en son fenerbahçe'de kaldı diye nasıl fenerbahçe'ye vermeye çalışıyor yav? siz fener'in işini bozalım rize'ye bulaşmadan oyuncuya çökelim diye çakallık yapmaya çalışırken adam sizi kullanmış resmen fener'den üç beş fazla koparmak için. bu kadar da mallık fazla hakikaten fenerbahçe'yi kendi transferinde suçlu ilan etmeye çalışıyorlar olaya bak. vedat muriç lig bitmeden anlaşmıştı fenerbahçe ile anlamak için einstein olmaya gerek yok. geçmişteki ezikliklerinizden dolayı fener'e çalım atamadık diye ağlıyorsanız rize'ye fener'in verdiğinden fazlasını verin alın adamı madem.
  • 1) hasan kartal'dan vedat muriqi açıklaması: "fenerbahçe'nin teklifi daha tatmin edici" link

2) hasan kartal: "galatasaray’ın vedat için 3 milyon 750 bin euro teklifine olumsuz bakıyoruz" link

3) vedat muriqi'nin kendi twitter hesabindan yaptigi aciklama https://twitter.com/…dat/status/1146874561100734464

"bu gün akşam saatlerinde kulüp başkanım sayın hasan kartal ile gerçekleşen telefon görüşmemizde, transferim ile ilgili tercihlerimizin ayrı olması sebebi ile sürecin şahsımı daha fazla yıpratmaması adına çaykur rizespor ile devam eden sözleşmemin bitiş tarihine kadar kulübümden ayrılmama kararı aldım."
  • kendisi tanınmadan yorum yapılan futbolcu menajeri. kendisi gerçekten istanbul beyefendisidir. para için veya menfaat için bahsedildiği gibi davranan birisi değildir. necati ateş'in de bir zamanlar menajerliğini yapmıştır.
  • az önce acun ılıcalı’nın depremzedelere yardım yayınına vedat muriqi ve serdar aziz adına 15’e bin tl, toplamda 30.000 tl bağış yapmıştır
  • nişantaşı’nda gasto adlı güzel mekanın sahibidir aynı zamanda kendisi.