şükela:  tümü | bugün
 • ankara üniversitesi iletişim fakültesi'nin gazetecik bölümü'nde öğretim üyesi.
 • ankara üniversitesi iletişim fakültesi'nin yeni dekanıymış.
  http://ilef.ankara.edu.tr/yazi.php?yad=10351
 • reha muhtar ile aynı dönemde okuduğunu söylediğinde gülen öğrencilerine, gülmeyin yahu reha rol yapmıyor, okuldayken de böyleydi diyerek öğrencilerini kopartan ilef dekanı ve birgün gazetesi köşe yazarı.
 • iletişim fakültesine (bkz: ilef) 2008 dgs sınavında türkiye'de derece yaparak gelen öğrencileri almayan bir kişiliktir. ısrarla 2008 dgs kılavuzunda hazırlığın isteğe bağlı gözüküyor olmasına karşın öğrencilerine yarım dönem hazırlık okutmuş daha sonra dgslilerden cesaretli bir arkadaşın açmış olduğu davada mahkemenin tanıdığı süreyi sonuna kadar kullanmış, ikinci dönemde vizelerin başladığı gün -evet yanlış duymadınız- dgsli öğrencileri fakülteye kabul etmek mecburiyetinde (?!) kalan ve bunu içine sindirememiş, öğrenciler isyan edecek duruma geldiğinde bana karşı terbiyesizlik yapma diyecek kadar da dekandır kendisi. bahane de güzel tabii ingilizce bilsinler. madem öyle koyaydın kılavuza bunu, adamlar da ona göre tercihlerini yaparlardı.

  (bkz: çok kızgınım sözlük)
 • dekanlık görevini önce eser köker'e ardından ruken öztürk'e devretmiştir.
  kavramlara garip isimler takarak türkçeleştirmektedir. mesela flash disk'e "çubuk" der.
  ilef'in ekonomi-politik çalışan ortadoks marksist kanadını temsil eden grubunun piridir.
 • bir ara birgün gazetesinde iletişimle ilgili köşe yazıları da çıkmış, tübitak projelerinde görev almış ankara üniversitesi öğretim üyesi.
  öğrencileri, onun dilini anlamamaktan şikayet edebilirler; birkaçı bunu söylemişti.
  bence haluk geray bir sonraki neslin iletişim dilini kullanıyor.
  onu anlamak için çaba göstermek yetmez, evrim geçirmelisiniz.
 • internet ortamında bir tane bile yazısını bulamadığınız hiçbirini pdf haline getirmeyen iletişim hocası olmakla birlikte genelde yeni iletişim teknolojileri alanında çalışma yapması tam bir çelişkidir.

  buradan isyanımı belirtiyorum tezim için okuyabileceğim yazıları varken ulaşamıyoruz.