• bu faşist katil firar gezerken 1992 yılında nikah kıyıyor. nikah şahidi de dönemin erzurum valisi mehmet ağar. böyle bir bok çukuru işte bizim ülke.
  • 23.07.2020 tarihinde televizyona çıkıp, 8 ekim 1978 gününde (bkz: bahçelievler katliamı) işlediği cinayetleri soğukkanlı bir şekilde anlatmakta beis görmeyen ve hatta övünen katil.

bu ülkenin haber kanallarında muhalif tek bir kişi bile konuşamıyorken, zamanında 7 tane genci öldüren ve devlet desteğiyle cezaevinden çıkarılan bu aşağılık mahlukat, ahkam keserek konuşuyor.
  • tescilli katil. "5 öğrenciyi ben, diğer ikisini abdullah çatlı öldürdü" diyen bir katil.

öldürdüğü öğrencilerden
    hacettepe üniversitesi fen fakultesi, matematik bölümü öğrencisi serdar alten 23 yaşındaydı,
    ankara devlet mühendislik akademisi öğrencisi hürcan gürses 26 yaşındaydı,
    ankara iktisadi ve ticari bilimler akademisi gazetecilik bölümü öğrencisi efraim ezgin 23 yaşındaydı,
    hacettepe üniversitesi istatistik bölümü öğrencisi latif can 20 yaşındaydı,
    hacettepe üniversitesi istatistik bölümü öğrencisi osman nuri uzunlar 20 yaşındaydı.

böyle bir insan müsveddesine "yiğit" diyen şerefsiz köpek, senin ben cibiliyetini sikeyim...

http://tr.wikipedia.org/wiki/bahçelievler_katliamı
  • mhp'nin iktidar ortağı olduğu ülkenin kanaat önderidir.

çakıcı'yı içerden çıkar kol kola fotoğraf ver; kırcı'yı televizyona çıkart; korona affıyla ne kadar it kopuk varsa sokağa sal.

soran olursa "hdp terörörörrö" dersin.
  • öncelikle yirmi yaşında beyni yıkanmış bir gençtim diyerek kendini aklayamaması için yıldırım türker'in yazdığı kısa biyografik yazıyı tekrar okuyalım.

http://www.radikal.com.tr/…31.05.2010&categoryid=97

şimdi insana bir siktir git derler. yirmi yaşında beyni yıkanmış adammış. sorarlar adama yirminden sonra götünün üstünde mi oturdun. pis işlerine sürgit devam ettin. korundun korundun. salıverildin yanlışlıkla tekrar tutuklandın. suçsuz insanlar asılırken bu ülkede, kabul ettiğin 7 kişiyi kapsayan bir cinayetten şaka gibi olaylarla paçayı kurtardın,kurtuldun. şimdi de moda olan bize bunları ergenekon yaptırdı can simidine sığınıyorsun. ve işin acı tarafı senin yirmi yaşındaydım, beynim yıkanmıştı açıklamalarına adam haklı beyler diyerek yaklaşanlar var.
  • .... ancak haluk kırcı’da cezaevinden çıktıktan sonra, tıpkı abdullah çatlı gibi bu görüşlerini hemen değiştirip para kazanmanın yollarını aramaya başladı...
    haluk kırcı sağlık sektöründe ilk önemli ihalesini şişli etfal hastanesi’nin temizlik işini alarak yaptı. daha sonra sağlık bakanlığı’na ameliyat önlükleri ve eldivenler sattı.
    sağlık bakanlığı’nın “köşe başlarında” hep eski ülkücü arkadaşları vardı. çatlı ve kırcı zamanla bakanlığın tıbbi malzeme satan itriyat firmalarına da aracılık yapmaya başladılar. iyi para kazanıyorlardı.
    işler iyiydi. ama sağlık bakanlığı teftiş kurulu başkan yardımcısı namık erdoğan, ihalelerde bir takım “dümenler” döndürüldüğünü anlamıştı. üstelik aldığı tehditlere rağmen olayın üzerine gidiyordu.
    bu namuslu bürokrat, 9 mayıs 1994 tarihinde akşam saat 20:00 dolaylarında ankara selanik caddesi’ndeki numuneliler lokali’nden evine giderken kaçırıldı. cesedi, kırıkkale yakınında, kızılırmak nehri’nin kenarında bulundu.

(reis 262-263)
  • oldurdugu kisi basi 3 sene falan yatmis. t.c. adaleti bize her gun yeni bir seyler ogretiyor, bugunkusu su:

"bir turk uc seneye bedeldir"
    t.c. yargisi
  • bir zamanlar idi amin lakabıyla anılmış olan, katil diyemediklerimizden biri..
    (katile katil demek tck'ya göre suçtur)
    ne tür bir hukuk ironisiyle yaşadığımızın başlıca örneklerindendir kendisi;
    . 1988'de bahçelievler davasında idama mahkum edildi..
    . 1991'de şartlı tahliye edildi..
    . daha sonra her idamı için ayrı hesaplanması gereken süre henüz tamamlanmadığından tekrar aranmaya başlandı..
    . bu arada 1992'de evlendi, nikah şahitliğini mehmet ağar yaptı..
    . 1996'da yakalandı, aynı gün firar etti..
    . 7 kez ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı..
    . iki kez "yanlışlıkla" tahliye edildi.. ilk kez 1991'de yanlışlıkla tahliye edildi..
    . 1999'da yakalandı, susurluk çetesine üye olmak suçundan 4 yıl hapse mahkûm oldu..
    . 2004’de ikinci kez yanlışlıkla tahliye edildi..
    . yanlış infaz hesabı nedeniyle serbest bırakıldı..
    . 2005'te ukrayna'da yakalandı ve kesinleşen hapis cezaları nedeniyle tutuklandı..
    . 2006'da ne olacağını artık merak edecek halimiz kalmadı..

(bkz: hukuksal ironi)
  • susurluk davası sırasında , "mehmet ali yaprak, 'beni kars veya erzurum şiveli ,çirkin biri kaçırdı' demiş . milletin aklına ben geldim herhalde" diyerek kendini savunmuş kişi.
  • 7 üniversite öğrencisini öldürdüğü için 27 yıl hapis yatmış (genç başına 4 yıldan az) katil. bu gençleri boğmak için abdullah çatlı'dan izin istemiştir. bu eylemlerini haber global kanalında övünerek anlatmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap