şükela:  tümü | bugün
1715 entry daha
  • sene 97 yada 98 gaziantep'te lise okuyorum, haluk levent konser için gelmişti şehre. öyle çok süper anılar anlatmayacağım konserle ilgili, gittik dinledik. ama yardım amaçlı bir konserdi, haluk levent'in konserde şu dediğini asla unutmadım, tam cümlelerle ifade edemeyeceğim ama; o ana kadar 117 konser verdiğini, bu konserlerin 114 tanesinin yardım amaçlı olduğunu söylemişti. neden yardım konserleri veriyorum biliyor musunuz, bir çocuğa büyüyünce ne yapmak istersin diye sorduğunuzda, çocuk insanlara yardım etmek isteyeceğini söyler ve ben çocukluk hayalimi gerçekleştiriyorum demişti.

şu twiti görünce aklıma geldi.

https://twitter.com/…964/status/1242838404846555143
  • gözümde artık zerre kadar değeri olmayan "kişi".

son attığı twitte yalnızca "istismara" karşı olduğunu, af karşıtı olmadığını söylemiş. tabii diğer suçlar çok hoş! yani haluk efendi dolaylı ve doğal olarak; katiller, hırsızlar, dolandırıcılar, gaspçılar-yağmacılar, uyuşturucu tacirleri, alıkoyanlar, yaralayanlar, darp edenler, çeteler, mafyalar, sahteciler, kaçakçılar... vs nin yaptıkları yanlarına kalsın, cezasız bırakılabilirler... bunu mu diyor?

artık hiç bir samimiyetiniz, güya duyarlılığınız hiç bir şey ifade etmiyor!
19 entry daha