• bazen haluk levent gerçek mi diye düşünüyorum.
    tüm iyiliklerin içinde, hepsinde.
    iyi ki varsın.
  • güzel insanlar iyi ki varlar.

haluk levent de türkiye'de bu insanlardan biri. yaptığı işler, girdiği oluşumlar, toplumsal duyarlılık gerektiren konulara olan yaklaşımı bana hep samimi gelmiştir. umarım hep bu yönde devam eder.

kızımız şu an dedesinin yanında kalıyormuş arkadaşlar, bilginize. dedesinin telefon numarası bende mevcut. çaylak bir yazar arkadaşımızın belirttiğine göre de madden aşırı iyi değil durumları.

muhtemelen ahbap platformu olarak haluk abisi yanlarında olacaktır. biz peki bir şeyler yapabilir miyiz?
  • bundan sonra rabbim kızımızın yüzünü hep güldürsün inş..sayın haluk levent'den ve dolaylı olarak her kim varsa bu iyilik hareketinin içerisinde onlardan da gani gani razı olsun rabbim..
  • haluk levent yine şaşırtmadı. diğer tüm medyatik ünlülerin dışında gerçekten sorumluluk sahibi ve yufka gibi yüreği olduğu bariz.
    diğer arkadaşların belirttiği gibi, iyi ki varsın.
  • güzel adamın güzel kızla yaptığı görüşme.

büyük adamsın haluk levent. evlenip çocuk yapmalı bu adamın soyu devam etmeli.

edit: yazar arkadaş uyardı ela adında bir kızı varmış zaten. olsun bir kaç tane daha yapsın.
  • haluk levent'e ilk başta popülizm için mi yapıyor diye kızıyordum ama adam bildiğin mesai harcıyor. popülizm içinse bile helal olsun. kaç kişiye yardım eli uzattı.

kızın bu travmayı atlatması imkansıza yakın. her zaman karşısına çıkacak, tüm hayatını etkileyecek. haluk levent umarım hep yanında olur.
  • haluk levent ne kadar güzel bir insan oldu böyle allah başımızdan eksik etmesin.

şuan çözemeyeceğim bir derdim olsa ahbap'a yazarım çekinmem. durum böyleyken ara sıra girin bağış yapın adamlara instagram'da beğenerek destek bir yere kadar.

ahbap ekşi hadi canlarım (yeşil kalp)
  • istediğiniz kadar bu adama primci deyin. böyle prime can kurban.

helal olsun güzel insan.
  • bu canım kardeşim, bu canım kızımıza devletçe, milletçe (başta ailesi umarım) sahip çıkmalıyız. kapanmayacak bir yarası var, umarım ağır psikolojik durumlardan en ufak hasarla kurtulur.
  • muhteşem bir hareket.

haluk levent, gerçekten iyi bir kalbin olduğuna inanıyorum. harikasın.
hesabın var mı? giriş yap