*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • artık çıtayı iyice arşa çıkardı bu adam. ne güzel bi adamsın haluk abi...

https://www.instagram.com/…eet&igshid=10s9an3quc5k2

kızımızın hastalığı kelebek hastalığı olarak bilinen epidermolozis bülloza. ne yazık ki kalıcı bir tedavisi henüz bulunamamış.
  • insanları mutlu edebilmek ne güzel bir his yarabbim. çok kıskandım bunu yapabilenleri yapmaya imkanı olup da yapmayanlara da acımaya devam.
  • kim ne derse desin bana sempatik geliyor bu hareketler. yardımları için teşekkür ederiz. örnek olması dileğiyle diyelim.
  • ne güzel adamsın.
  • bir çocuğun hayalinin gerçekleştiği ve içinde duygu yüklü anların olduğu sürprizdir. yaşadığı mutluluk tarif edilemez. ben senin yerine ağlarım, sen hep gül canım benim.
    haluk levent’ten de allah razı olsun.
  • edit: uzun versiyonu geldi

ne güzel insansın...

sanki doksanların naifliği ve iyilikperverliği geldi gözümün önüne.

barış manço, adile naşit... gibi sanatçılarda gördüğümüz iyilik çabası.

havalı olmaya değil, iyi olmaya çabalayan insan.

bana doksanlarda bıraktığımız şeyin iyilik için koşturmak olduğunu hatırlatan sürpriz.

diğer gerçek sanatçılar da iyilik yapıp bunları herkese göstermeli. toplumumuz iyilik duygusunu kaybetti. her yerde birbirine bağıran o adamları görüyoruz. sevgisizlikten ölmek üzereyiz.
  • bu adam için üç kâğıtcı ya da boş balon benzetmesi yapan arkadaşlara sesleniyorum. balonu patlayana kadar kaç tane elfida'yi mutlu ederse ( farz edelim reklam için bile olsa ) o kadar kârdır.

haluk levent'e naçizane tek tavsiyem, ahbap büyüdükçe istismar olasılığı da çoğalacak, bunun için önlem alması yerinde olur.
    haluk levent candır.
  • adam cenneti garantiliyor. geri kalmasın bence müslümanım diye gezinenler.
  • gelir yine birazdan bana hiç samimi gelmiyor bu adam tayfası. arkadaşım sen de birini mutlu et, birinin hayatına, ruhuna böyle ince davranışlarla dokun inan samimi olup olmaman hiç umrumuzda değil.
  • 35 yaşında adamım gözüm doldu yeminle.