şükela:  tümü | bugün
35 entry daha
 • twitter'da bir kac gundur trend topic'lerden olan burda kimsenin umrunda olmayan hadise.

  adam iyidir kotudur bilmem. 39 ay omrun kaldi demisler, 30'u khk ile gecmis. son 9 ayda yurtdisinda tedavi gorup kurtulma ihtimali var ama her seyden beraat etmesine ragmen pasaportu verilmiyor.

  cemaatcidir kendisi, ogrenciye eziyet etmis, cenk yiğiterle kiyaslanilamaz vs gibi aptalca argumanlarla seviniyorlar bazilari. lan beyinsiz comar, adamin hakkinda bir dava mi var, suc mu islemis, ne yapmis onu soyle?

  daha sonra akplilerin vicdansiz olmasi tarzi basliklarda vicdan masturbasyonu yap. erdogan'dan nefret etmeme ragmen, umarim ananizi bellemeden gitmez.

  tanim: zulmedilen binlerce khklidan birisi. umarim kendisi ve kendisi gibi olanlar tez zamanda iyilesir.
 • ohal doneminde khk marifetiyle isten atilmis ve pasaportuna el konulmus kanser hastasi akademisyen.

  fethullahcidir degildir bilemem. eger boyle bir durumu varsa da hakkinda dava acarsin. hesabini sana degil yargiya verir. ancak okudugum ve anladigim kadari ile hakkinda boyle bir sorusturma da yok. o halde kanser hastasi bu akademisyenin, pasaportu neden verilmez ve tedavisi neden engellenir?
 • ah yalaka, ikiyüzlü haluk ah. bu adam gerçekten de fetö'cüdür. fetöcü psikiyatrist ayşegül yıldız'la gönüllü çalışmışlığı var. ne var bunda demeyin, çünkü duvak diye bir vakıf aslında yok, tamamen ayşegül yıldız'ın şahsi harcamalarına gidiyor tüm yardımlar. yani siz yardım ettiğinizi zannederek bu kadının arabasının, lüks tatillerinin parasını ödüyorsunuz.

  vakfın ne mal olduğu belli değil, vakıflar müdürlüğü tarafından hiç araştırılmamış. bir denetlense neler çıkacak neler.
  haluk savaş'ın yanı sıra darbe sonrası izmit'te aranan ünlü fetö'cü bünyamin dal da var. bu sümüklü bünyamin darbe sonrası ortalıktan kayboldu, izmit konak hastanesindeki tüm hisselerini satıp istanbul'a yerleşti. istanbul'da diş kliniği açtı akplilere yalakalık yapıyor şimdi.

  yani diyeceğim o ki gerizekalı saf olmayın. bu duvak denen oluşumdan belki haluk savaş'ın da cebine para girdi. girmese de araştırmadan destek olduğu için suçlu. halkı aptal yerine koyup halk sağlığını tehlikeye atarken iyi, iktidarla ters düşüp pasaport alamayınca bağa pasaport vermüyürler. hapse atılmadığına dua etsin.

  fetö'cü kankası ayşegül yardım etsin şimdi, zira kendisinin akp'li bazı milletvekillerinden ve yakınlarından tanıdıkları var, yanlış hatırlamıyorsam şanlıurfa mv idi. hadi bakalım ayşegül sana yardımların karşılığında kendini riske atarak yardım edecek mi?

  fetö'cü olduğundan kötü bir karmaya sahip kişi. sorry, üzülemiyorum.
 • adana valiligi'nin aciklamasina gore pasaportu duzenlenecekmis.

  vicdanlar yaralanip sosyal medyada ses yukselince, kendisini olume mahkum eden devlet birdenbire pasaport vermeyi "lutfediyor".
  ortada hukuki bir gerekce olmadiginin da kanitidir bu.

  ana akim medyanin ahlaksizligi da ayri konu.
  yurtdisina cikisi ile ilgili haber yapmayan medya, pasaport duzenlenecegini ana sayfasindan duyuruyor.
 • hiç olmaması gereken bir yasak kalktı ve pasaport verildi diye sevinir olduk. bu ülkedeki hukuksuzluğu en iyi şekilde anlatıyor zaten.

  anayasaya aykırı olarak idari bir kararla seyahat hürriyeti engellenmiş doktor ve kanser hastası.
10 entry daha