şükela:  tümü | bugün
51 entry daha
  • az önce vefat haberini aldığım koca yürekli adam. twittera girip çocuk videoları izleyeyim demiştim ama vefat haberini görmemle birlikte üzerime bir ağırlık çöktü. allah rahmet eylesin. mekânı cennet olsun.
  • vefat etmiş. twitter de başsağlığı dileyenlerin tamamı khk ile atılanlar ve fetöcü olduğu bilinen tipler. emre uslu denen yavşak başsağlığı dileyenlerden biri.
  • allah rahmet eylesin. ahmet burhan ataç gibi kanser hastası iken bile tedavi edilmesi engellenen bir ahir zaman mazlumu olarak göçüp gitmiştir. mekanı cennet olsun.
  • son nefesine kadar koşturan, ölene kadar hukuksuzluklarla mücadele eden bir adam. allah rahmet eylesin.

(bkz: https://youtu.be/smvhwao4vno)
  • vefat etmiş güzel insan. sevdiklerinin başı sağolsun. sebeb olanların yargılanması en büyük dileğim .
  • cezaevinde kanser teşhisi konuldu. kanser olmasına rağmen cezaevinde tutulmaya devam edildi. ameliyatı geciktirildi, pasaport engeli çıkartıldı. uzun süre pasaport mücadelesi verdi tedavi olabilmek için.

bugün bu yiğit insan bu dünyadan göçüp gitti...

vebaliniz, ahınız çok... yatacak yeriniz yok!
  • bugün hayatını kaybetmiş güzel insan. çok üzüldüm. artıgerçek
  • biraz önce vefat ettiğini öğrendiğim güzel insan. iki yıldır kanserle mücadele ediyordu. khk ile kamudan ihraç edilmişti. tedavisi için yurtdışına çıkması gerekiyordu. uzun süre buna izin verilmedi. bu uğurda çok çaba gösterdi. khklarla mücadelede öncü bir isim, değerli bir bilim insanıydı.
    allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin.
  • vefatını üzüntüyle öğrendim.
    çok kıymetli bir insandı.
    allah rahmet eylesin. eşi esin hanım'a ve çocuklarına sabırlar diliyorum.
  • vefat ettiği haberini duyunca çok üzüldüm. sıkı bir mücadele verdi. uğruna savaştığı güzellikleri göremeyecek olması ama yine de pes etmemesi. fedakarlığın böylesi. iyi bir örnek olarak kalacak hafızalarda. allah rahmet etsin
35 entry daha