şükela:  tümü | bugün
79 entry daha
 • anlam veremediğim şey şu ; adli olarak beraat edip buna rağmen ohal khk'sı ile ihrac edildiği için yurtdışı yasağı kalkmamış. şu hale bak devletin bir kurumunun aldığı kararı diğer merci tanımıyor. üstelik bir de baslik altında çıkmış zaten fetöcüydü diyor millet. kardeşim adam mahkemece aklanmış daha siz kim oluyorsunuz da beraat etmiş birine hala terörist diyebiliyorsunuz ?
 • huzur içinde uyusun
 • ahmet davutoğlu gereksizi, benim üniversitemi aldılar haksızlık ettiler, en çok da fetö gıskaniyürdü benim üniversitemi diyeceğine khklılara el atsa daha çok iş yapmış olurdu. haluk savaş’ın nick altına davutuoğlu yazmanın sebebi ise bu insanlara terörist demiş olmasından. ulan harcadınız vatanın temiz evlatlarını. harcamaya da devam ediyorsunuz. fetöcüymüşmüş. yazıklar olsun. hala birisi fetöcü diye ölmesinde haklılık bulmuş. hiç mi idrak edemiyor hiç mi gözünüz görmüyor be? insanlıktan çıkmış yaratıklar. bunun gibi onlarca insan ölüyor. kimisi öğretmen, doktor, avukat... ulan hiç mü vicdanınız sızlamıyor 1-2 yaşlarında bebeklerin meriç nehrinde anası babasıyla boğulmasına? ulan bu ne vicdansızlık? bu haysiyetsizlik yazıklar olsun!
 • rejimin yetistirip besledigi dijital teroristler baslik altinda propaganda yapmaya gelmis.

  cevap yazmayin engelleyin gecin. bunlar radyoaktif, dokunmasaniz bile uzaktan size zarar verirler.
 • vefatına çok üzüldüm. ülkenin bir aydını daha kayıp gitti. mekanı cennet, yatağı nur olsun.
 • allah günahı ve sevabıyla muamele etsin. kendisi ergenekon davalarında kendisine twitter'dan "insaf, bir ayaklarına teneke bağlayıp arabayla sürüklemedikleri kaldı. savunma yapan avukatlar bile tutuklandı." diye yazan vatandaşa savaş, "onlar asker değil; 'darbeci asker'. az bile..." cevabını vermişti. takipçisi savaş'ın bu cevabına isyan ederek, "hepsi mi? bu kadar mı kurunun yanında yaş yanar? diye yazdı. savaş, "yargı kurallarımızın eski-gayri insani olması haricinde ergenekon/balyoz vs. davalarında hakimler-savcılar büyük bir fedakarlık gösterdiler" diyerek zulmü övdü.

  kaderin civesine bakın ki kendisi cumhuriyet tarihinin en kitlesel adaletsizliği olan khk zulmü ile yargı tarafından beraat alarak hukuken aklanmış olmasına rağmen kanser tedavisi için uzun süre yurtdışına gitmesine izin verilmeden ebediyete intikal etti. ayarını bozduğun kantar gün gelir seni tartar demişler. ne diyelim hayat.
 • öncelikle yakınlarının başı sağolsun.

  görmek isteyenler için hayatı bir derstir. hatta siyasi partiler parti okullarında verilen derslerde bu şahsın hayatının özetinden bahsedebilirler.

  bakmayın, bizi balık hafızalı zannedenler kendisini insan hakları savunucusu vs ilan etmiş. kendisinin fetullahçı savcıların kumpas davalarına bakışını eski twitlerinden görebilirsiniz. komutanlara, gazetecilere, aydınlara yapılan zulüm için "az bile" demiş rahmetli. sahte delillerle, iftiralarla senelerce hapis yatırılan, hapiste kanser olup hayatını kaybeden, intihar eden insanlarımız için "insan haklarından" bahsetmiyordu, 'az bile" diyordu.

  bir insanın gerçek karakteri mazlum iken değil muktedir iken belli olur. bugün muktedir iken yarın mazlum olabilirsin ve muktedirken nasıl davranırsan yarın sana o şekilde davranırlar. bunu siyasete ilgi duyan tüm gençlerin aklına yerleştirmeliyiz ki ne kuddisi okkır vefat ettiğinde "az bile darbeciye" desinler ne de haluk savaş vefat ettiğinde 'oh olmuş fetöcüye" densin.
 • 1. sınıftayken dersimize girmişti. o derste aynı liseden mezun olduğumuzu öğrendim. cana yakın, öğrenci dostu göründüğünden kendi kendime, belki bir gün yanına uğrarım biraz muhabbet ederiz diye düşünmüştüm. ama biraz çekingen bir insan olduğum için sürekli ertelemiştim. o senenin sonunda khk ile işinden olmuştu. sonrasında da bir daha böyle bir şans elime geçmedi.

  her ne kadar pek fazla görüşememiş olsak da kendiyle, üniversite hayatımın ilk günlerinde bıraktığı izlenim genel akademisyen profilinden çok farklıydı ve istemsizce umutlarımın tazelenmesine neden olmuştu. sırf bunun için bile kendisine teşekkür ederim.

  maalesef uzun zamandır içinde olduğu savaşı kaybetmiş. mekanı cennet olsun. ışıklar içinde uyu hocam.
 • fethullahçılara destek olması hakkında yorum yapmak için yeterlidir.
 • iktidarla ele ele verip "muhteşem yüzyıl" yaşarcasına ülkenin, toplumun maddi manevi altını oyan fethullahçı çetenin her yaptığını zamanında elleri patlarcasına alkışlayan, pusu niteliğindeki operasyonlara destek veren cemaat artığı leş liberal. vefat etmiş olması geçmişini temize çekmiyor. kurşuna dizilen, idam edilen nazi bilimadamlarına da yas tutuyor muydu almanya?

  yetmez ama evet diyerek ayarını bozduğu kantar onu da tartmıştır ve bu yaşamın ve doğanın gereği olarak adildir. itibar, tercihlerden ibarettir. umarım ruhu sonsuza dek huzur bulamaz.
7 entry daha