şükela:  tümü | bugün
 • solidworks eğitimi ararken bulduğum http://www.solidworksvideo.com/ sitesindeki, başlangıçtan ileri düzeye solidworks anlatan kişi. uzun süredir solidworks ile haşırneşir olmakta ve eğitim vermekteymiş. gayet güzel anlaşılır bir biçimde anlatıyor. sanırım verdiği derslerin forumlarda yayılmasından/satılmasından rahatsızlık duyup böyle bir site açmış. tebrik ediyor ve devamını diliyoruz.
 • solidworks 2010 eğitim videolarındaydı sanırım. hemen her videoda en az bir 30 saniye programın türkçe çevirisi ile ilgili serzenişte bulunuyordu. bir süre sonra baydı. petek dinçöz klibi gibi sessiz izlemiştik videolarını kendisinin.
 • ne olduğunu bilmediğiniz yerlere solidworks kursu için 600-700 lira vereceğinize benim videolarımı bedavadan indirin (buradan), evinizin konforunda öğrenin diyen kral adam.
 • solidworks ile ilgili neredeyse bütün forumlarda karşınıza çıkacak kişidir. sağolsun herkese yardımcı olmaya çalışıyor ve kurslara para vermektense geniş kapsamlı eğitim cd'sine para verin diyor. haklı da bence, kursa gidip belli bir süre sonra unutabileceğimiz bilgiler olabilir ama eğitim cd'sini her daim takıp izleyebiliriz. sitesinde demo olarak indirebilmeniz için fırsat da vermiş. şahsen indirip baktım, gayet anlaşılır ve akıcı anlatıyor dersleri.

  http://www.sldwrks.com/
 • solidworks, spaceclaim, catia uzmanı olan bu paylaşım ruhu tavan yapmış abimiz. yepyeni bir eğitim seti ile karşımıza çıktı bu sefer. cad yazılımlarından fea temelli cae yazılımlarına geçiş yapan bu abimizin ansys eğitim seti çıktı. an itibari ile solidworks setleri kadar eksiksiz değil tabiki. fakat fea'nın kullanıldığı fiziksel fenomenler kapsamında baktığımızda hem yapısaldan anlayan hem de akış problemlerinden anlayanlar çok az olmakla uzmanlıkları herhangi birinden oluyor kesinlikle öte yandan manyetik ve elektrik fenomenlerini de göz önüne aldığımızda bunların hepsi hakkında bir eğitim seti hazırlamak imkansız olsa gerek. şu an için yapısal analizlerin anlatıldığı (statk structural, modal, transient, random vibration, explicit vs) eğitim seti bu işlerle ilgilenen biri olarak rastladığım tek bu denli kapsamlı türkçe eğitim seti. gerçi ingilizce olan eğitim setlerine de rastlamadım en azından video ile eğitim veren. ellerine sağlık, çalışmalarının devamını ve başarılarını diliyoruz.
 • insanlığa çok kızgın durumda olan abimiz. "cv hazırlama ve mülakat teknikleri" video setinde ilgili yargının belirtilerini görmek mümkündür;

  http://youtu.be/ci_us2djf8e?t=9m57s
 • solidworks yazılımın temelini okulda attıkdan sonra, bu adamın ileri düzey eğitim setleri beni lisans aldıracak düzeye getirdi. çeşitli forumlarda milyonlarca döküman barındırıyor ayrıca.
 • verdiği eğitimlerde insanların gönlünde taht kuran ama reelde basit düşünüp iş yürütmeye çalışan (minili kızlarla satış yapan) abimiz.
 • kesinlikle ideal türk eğitimcisi nasıl olur sorusunun karşılığıdır bu adam. belki de üniversite hayatım dahil eğitimim açısından bana en faydalı olan 2-3 hocadan biridir. üstelik kendisini sadece online videolardan izlemiş biri olarak bunları söylüyorum. bilgi birikimini bir kenara bırakırsak en sevdiğim yanı samimi bir anlatım tarzı olmasıdır, gerektiği yerlerde eğitim alan kişiye ''bunu bilmiyorsanız bırakın zaten bu işi'' gibi alttan alta laf sokar. kısacası güzel adamdır, özellikle mühendislik adaylarının kendisinin sıkı bir takipçisi olmasında büyük fayda vardır.
 • adam gibi adamdır.
hesabın var mı? giriş yap