• sponsorlu entry satın aldığını tahmin ettiğim insan
  • parayı basıp reklam yaptıran kişi. 20 liraya kalemini satanlar birden 15 entry girmiş. yazık. iki dakika içinde bir sürü entry girilmiş. bari araya biraz zaman koyun da anlaşılmasın.

edit: haluk tatar canlı yayında hakaret etmiş entry'yi yayinlayip. burada bizim aklımızla dalga mı geçiyorsunuz? hesaplarin hepsi 25-30 entryli ve çok kısa sürede bir sürü entry girilmiş. biz mi istavrit beyinli oluyoruz reklam olduğunu düşününce?
  • güzel reklam kardeş. tebrikler.
  • ulan herifler arka arkaya reklam giriyorlar, sorsan kutsal bilgi kaynağı..
  • üst edit: adamın sözlükte yazar olduğunu bilsem gerçekten hiç bulaşmazdım. ne uğraşıcam. sürekli zeki görünüp karşıdakini aşağılama çabası. tamam ben de adamı güzel bir dille eleştirmedim belki ama burası ekşi sözlük. içimizden geldiği gibi yazmayacaksak ve de yazdığımız kişi anlık hesap soracak şekilde kendi adıyla sözlükte olacaksa buranın bir forumdan ya da facebook'tan farkı olmuyor ne yazıkki. diğer mesajlaşmaları da alt edit olarak mesaja ekliyorum. canı sıkılan hakaret nedir öğrenmek isteyen varsa okuyabilir. yedeklerini de aldım.

üst edit 2: bir mesajda şerefi ve onuru var ise saydırdığım küfürleri paylaşır demiş. aşağıda o mesajı da belirtirim. hiçbir yerde küfür ettiğini söylemedim. iftiraya bak. iyi görünmek için beni buradan vurmaya çalışıyor. kendisinin şerefi varsa küfür ettiğini söylediğimi söylesin de demiycem zira cümle, kelime öbeği çekipte mevzuyu uzatmasın.

youtube’da sürekli karşıma çıkan düz bir adam. daha önce şirketimize gelmişti yanında çalışan bir kızla. solidworks 3d tasarım programı satıyordu. görüşmüştük. bildiğim kadarıyla 3d programların satışı ve eğitimi üzerine baya zaman harcamış. öyle anlatmıştı.

neyse, özetle. insan her konuda fikrini belirtebilir ama her konuyla alakalı uzman kişi modunda ahkam kesmek nedir arkadaş. iki kitap oku ya da haber izle sonra da bunları youtube üzerinden uzmanıymış gibi sat. uzmanı olduğum bir iki videosunu da izledim. resmen duyduklarını ya da okuduklarını kibirli kibirli anlatmış detay bilmeden. bir çoğu sadece efsane diye dönen bilgiler. adam amerikayı analiz etmiş özetlemiş, insan psikolojisini yutmuş anlatmış, salak olmamak için gerekenleri saydırmış, maske kullanımıyla alakalı bile bir video çekmiş. abicim bu kadar mı ağır işsizsin. bırakın bazı konuları da uzmanları anlatsın. adam ilgi manyağı çıktı gerçekten. rasim ozan kütahyalı 2.

edit: imla

mesajların diğerleri;
    haluk tatar: #108333078
    denironist: #108342135
    haluk tatar: #108344050
    denironist: #108347255
    haluk tatar: #108347917 (şerefi ve onuru var ise saydırdığım küfürleri paylaşır dediği mesaj)
    denironist: #108355383
  • 9 mart 2021 günü 14.19 - 14.27 saatleri arasında farklı yazarlar tarafından peş peşe 12 entry giriliyor fakat bizim bunu reklam olarak görmememiz gerektiği düşünülüyor.

zamanında ben de videolarını izlerdim fakat youtube'da kanala katıl muhabbeti çıktıktan sonra çoğu videosunu orada yayınlamaya başladı. zannımca bu da oranın reklamı, kanalına katılanları kripto parayla ilgili tüyo verdiğini düşünüp katılmamız bekleniyor. hayırlı işler.
  • hele bir oturun soluklanın yiğitlerim. nefessiz seri övülen birisi. yanlışlıkla falan görsem itibar ederdim belki ama böyle olunca direkt üzerini çiziyorum :)
  • (bkz: şimdi reklamlar)
    bu dünyada kimse melek değil, herkes ekmeğinin peşinde. kimi entry girerek kimi video çekerek kazanıyor ekmeğini. agresif insan.
  • güzel işler yapmakla birlikte takipçi sayısına doğru orantılı olarak egosunu da arşa çıkarmış eski mühendis.

tamam babacım! okuyorsun, ediyorsun, araştırıyorsun falan eyvallah da yapmış olduğun en nihayetinde video öncesi bir hazırlanıp ezbere bir şeyler anlatmak. her konuda en mükemmelim, en iyi ben bilirim, muhteşemim, sadece 2 saat uyurum ve süper zekayım, aynştayn bokumu yesin...

2020'de bırakacakmış yutubu. bırakamazsın babuş. bu ilgi ve alaka sonrası o koltuğu bırakamazsın. azalarak biteceksin yalnız. sen bile o yutub koltuğunu bırakamazsın.
  • youtube'da en son paylaştığı "iyilik yapma sanatı (saflığı) - her iyilik gerekli midir?" videosuyla güldürmüş youtuber. basit birkaç olayı genelleyerek tespit yaptığı bir video olmuş. video yeni yüklenmesine rağmen eski yorumlar var altında. çünkü katıl'a özel bir videoymuş. türkiye'deki insanlar bu videoyu izlemek için para veriyorlar, inanılmaz bir olay. videoda anlattığı şey de şu: "her iyiliğin karşılığı olmuyor." hadi ya, gerçekten mi? süper tespit ya bu. cidden her paraya değer bu youtube kanalı. bu adamın burç yorumlarından, "spiritüalizm"den köşeyi dönen insanlardan hiçbir farkı yok. ayrıca kadir şeker'i iyilik yaptığı için zarar görmüş biri olarak görüyor. hukuktan bihaber olabilirsiniz ama gidip de bu yorumu yapabiliyorsanız kara cahil bir insansınızdır.
    videonun youtube linki
    (bkz: sözlükçülerin guilty pleasure'ları/#144919378)
hesabın var mı? giriş yap