• bugün tesadüfen youtube'da bir videosuna denk geldim. ekonomi hakkında 43 dakikalık bir ahkam kesmiş. titrine baktım, yazdığına göre - tabii ki doğruysa - makine mühendisi. 43 dakika boyunca ahkam kestiği konuya bakıyorum: ekonomi. bir de böyle tipler liyakat diye diye dolaşır etrafta. tam bir dunning-kruger vakası.

edit: canlı yayın açıp bana bu entry'ye istinaden cahil demiş. tanımadan etmeden *. üzerinde konuştuğu konu üzerine 2 farklı doktoram var. kimin cahil olduğu ortada. kahvedeki dayı bilgisiyle ekönömi yorumlamaya devam etsin kendisi.
  • çok iyi bir eğitimcidir kendisi youtube da videolarıyla tanıdım kendisini çok çalışkan bir insandır onca saat eğitim videoları vardır insanların bilinç lenmesi için uğraşan hayırsever bi insandır yolun açık olsun güzel insan
  • fikir beyan edemeyeceği bir konu olursa kulaklarından duman çıkararak ölecekmiş izlenimi uyandıran yutuber.
  • canlı yayın açmış. biraz hatta çok temkinli olsa da lafları seçiyor ama yine de doğruyu söylüyor.
    eleştiriyor. helal olsun.
  • kendine kaliteli bi mikrofon al be adam! ekolu sesi sona kadar açarak ne dediğini anlamaya çalışıyoruz. adam ferrari, lastikler kabak.
  • youtube un herşeyi bilen tayfasından sadece biri. videosunu ana sayfamda gördüğümde direk 3 noktaya basıp ilgilenmiyorum seçeneğine tıklıyorum ki birdaha görmiyim. sizlere iyi seyirler
  • o kadar boş bir adam ki. her konunun uzmanı maşallah. neymiş cumhurbaşkanına hakaretin cezası ömür boyu hapis olmalıymış. sen hukukçu musun haluk bey? en basit eleştirinin bile bir gün hakaret sayılıp sayılmayacağı ne malum? elbet bir cezası olmalı ama bunu belirtecek merci sen değilsin. tarafsızlık oynamaya çalışıyorsun ama tutmuyor işte.
  • sözüm ona kişisel gelişim odaklı bir youtube kanalı olan kişi. yani adamın haterı filan değilim ama bu iddia için çok yetersiz ve sıradan geliyor.az önce sosyal medyanın kapatılması ile ilgili videosunu izledim. etrafta dolaşan twitlerin bir özeti gibi konuşma yaptı.insana birşey katacak biri gibi gelmedi bana.
    edit : şiddet , tecavüz videosuyla helal olsun dedirtti. bunca yalak gazeteci umarım izlerken utanmıştır.
  • bozuk psikolojinizi nasil duzeltirsiniz diye video yapmis. bunu da gidip bu muhendisten ogrenmeyelim be.. nedir abi bu ozguvenin kaynagi? herbokolog olmak yolunda emin adimlarla yuruyor.
  • kendisinin bazı fikirlerine katılmıyorum ama bu adamı takip ediyor ve yayınladığı içerikleri izliyorum. bence değerli bir insan. kanalı da youtube gibi bir çok zırvanın olduğu bir ortamda oldukça kaliteli . tavsiyeleri üzerine ingilizce öğrenmeye başladım kendi eğitim setinden ve hala devam ediyorum. dünya tarihi serisi var onu sayesinde yüzeysel de olsa artık dünya tarihi hakkında daha çok bilgim var. bazı genel kültür bilgileri sayesinde arkadaş ortamlarında daha fazla konuşup bir şeyler anlatır oldum. bunlar bana kattıkları. entry'nin başında da dediğim gibi bazı konularında fikirlerimiz uyuşmuyor ama bu kendisini takip etmeme engel değil. kendisine saygı duyuyorum ve umarım bu yaptığı olaya devam eder.
hesabın var mı? giriş yap