şükela:  tümü | bugün
  • henüz 42 yaşındayken, rust filminin çekimleri esnasında aktör (bkz: alec baldwin) tarafından kaza ile öldürülen görüntü yönetmeni
  • ölümünde sahneyi alec baldwin'e kaptırmış kişi. sabahtan beri adamın ne kadar üzüldüğü, suçsuz olduğu, mental desteğe ihtiyaç duyduğu, vah vah ne yazık olduğu söyleniyor.

kendisinden ise ismi bile kullanılmadan kazara ölen görüntü yönetmeni diye bahsediliyor. gördüğüm en empatetik şey şuydu "alec baldwine çok üzüldüm umarım akli dengesini koruyabilir. ölen kadına yazık olmuş". korkunç gerçekten.

bir işini izledim mi bilmiyorum, yani kişisel seviyede umrumda değil. kaldı ki alec baldwin gerçekten son derece sorumlu davranmasına rağmen bu iş kazayla oldu ise (ki sinema tarihinde ilk değil, dikkat edilmesi gerekirdi), yani kendisi %100 suçsuz dahi olsa sadece onun konuşulup şu kadından doğru düzgün bahsedilmemesi üzücü.

boşu boşuna yitmiş bir can.
  • daha iki gün önce setteyken ata bindiği bir videoyu paylaşmış instagram hesabında
    altına da şunu yazmış
    "one of the perks of shooting a western is you get to ride horses on your day off" / bir western çekmenin avantajlarından biri izin gününüzde ata binebilmenizdir

hayat çok garip
    avantaj olarak nitelendirdiği filmin setinde iki gün sonra akıl almaz bir ihmal sonucu öleceğini nereden bilebilirdi ki

çok üzücü
  • şaka gibi ölüm ve çok üzücü, nasıl bir kaza olmuş yahuu, akıl alır gibi değil. doğrusu olayın iç yüzünü de merak ediyorum.
    bir film setinde böylesi iş kazasının ölümle sonuçlanması çok ürkütücü ve garip.
  • instagram hesabında gezinirken kendimi çok garip hissettiğim kadın. üç gün önce paylaştığı gönderi, sabitlediği hikayeler, eski gönderileri vs. ölümü taze olan birinin sosyal medya hesabında gezinmek tuhaf hissettiriyor gerçekten. post'larını gördükçe öldüğüne inanmakta güçlük çekiyorsun. en çok buna takıldım mesela. "i believe i can fly!" demiş. dilerim gerçekten kanatlanıp uçmuştur.
hesabın var mı? giriş yap