şükela:  tümü | bugün
  • başlığın tam hali: "hamam böceğini elektirikli sandalyede idam etmek".

bir filipinli heykeltarşın b.k yemesi(haber doğru ise şayet!)

haber link
  • aynı zamanda "hayvanlara işkence etmekten tutuklanan" bir heykeltıraş barındıran idamdır.

bu konuya bayağı güldüm.

fakat bir filipinler kadar olamadık ne yazık ki.
  • problem böcek öldürmek değil, nasıl öldürdüğün..
  • (bkz: az bilinen efsane duyarlar)

ha terlik ile öldürülmüş ha elektrik ile. sonuçta ölüyor. onun yerine, yakaladığı gibi tekrar doğaya salsaydı keşke.

hamamböceği bir yanlış yapıp senin evine girmiş ama sen de onun evine ev inşa etmişsin.
  • çok fazla ota boka acıyan biriyimdir.
    hayvanlara da tabii.

kargalar mahallede daha az yiyecek buluyor diye düzenli olarak pencere önünde onları beslerim.
    geçtiğimiz haftalarda, köprü çıkışı metro durağından aşağı yürürken sağda kalan merdivenlerde 2-3 genç kedinin, oradaki küçük kertenkelelerle oynamayı alışkanlık haline getirip en az 20 tanesini telef ettiğini görünce, kertenkelelerin bi kaçını sırf bunların elinden almak için özel olarak o merdivenlerden inmişimdir, kurtarmışımdır, kışkışlamışımdır.
    geçen kış bir kara sinek, baktım kış vakti benim çalışma odasında yaşam mücadelesi veriyor, ki hiç sevmem karasinekleri, mücadelesini takdir edip yaşasın bari diye masaya kesmeşeker, kırıntı falan bırakmışımdır.
    onlarca daha saçma sapan örnekleri vardır.
    ama daha dün apartman koridorunda o kapkara renkli hamam böceğini gördüğüm anda cork dedim üstüne bastım.
    hamam böceklerine hiç acımıyorum.
    bokun üstünde yürüyüp yürüyüp benim mozayik kekin üzerine çıkan, ya da sıçan hamam böceği, kara fatma, fare... ha bir de özellikle sivrisinek. bunları gördüğüm yerde imha ederim.
    onun için onaylayacağım bir idam şekli olmuş.
    içim zerre cız etmedi.
    sadece acı çektirmeye de gerek yok yani.
    voltajı ver bitsin.
  • çok güldüğüm eylem çalışmasını taktir ettim zira cani bir arkadaşmış.
    videosunu izledim isteyenler buyrun:
    https://www.google.com.tr/…y-video-philippines.html
  • (bkz: dunya denen timarhane)

genelde boyle seyler guzide ulkemizden cikar diye dusundurten fakat yaniltan baslik. sadistligin komik bir tarafi oldugunu dusunen hastalari da ayni zamanda gun yuzune cikarmistir.
  • adam tutuklanmış, böceğe işkence etmekten. bizim memlekette kediye köpeğe tecavüz eden, ayaklarını kesen, gözlerini oyan, derisini yüzen sokakta geziyor.