• trabzonsporlu bir futbolcu. alakasız yerlerden çektiği şutlarla tanınır. doğduktan sonra ilk sözü "kaleyi gördün mü şut çekicen abi" olmuştur.
  • frikikten golleri hayvan hızlı, hayvan guchlu ve hayvan guzeldir, starspor'un jeneriğinde çıkan 1 golu vardı, galatasaraya atmasına rağmen süperdi...
  • transfer oldugu schalke'nin stadindan* bahsederken, "zemini o kadar guzeldi ki oturup yiyesim geldi" diyen, artik veteran moduna ermis olan topcu..
  • almanya'dayken roportaj yapiyolar..

- nasilsin hami, mutlu musun?
    - saaanki baska bır dünyadan geeelmis cibiyim.. macta yeniliyoruz, ben uzuluyorum kola iciyorum, onlar eglenip bira iciyorlar. ben boyle bir sey cörmedim..
    - almanca nasil?
    - bana dediler, almanca ogreneceksin. ben bu yastan sonra almanca ogrenip ne yapacagim?

bi de unutulmaz

- hami penalti kacirdin, ne diyosun?
    - canim sagolsun.

diyalogu vardir..
  • (bkz: hami)
  • 1968 dogumlu, bugune kadar 452 1. lig macinda 219 gol atma basarisi gostermis, uzaktan attigi sert sutlari ve frikik vuruslari ile taninan trabzonsporlu futbolcu.
  • galatasaray'a gelip, ligimizin mark hughes'i olmasını diliyorum.
  • ankaragücüne transfer olduğunda "ikinci baharını yaşayacak" denen tecrübeli oyuncunun, oyuna sonradan sokulması ile ilgili olarak teknik direktörü stoichita ile tersleşmesi üzerine kadro dısı kalmıstır
  • ankaragucuyle olan anlasmasi karsilikli feshedilmis olan futbolcu. sakaryasporla gorustugu soyleniyor.
hesabın var mı? giriş yap