şükela:  tümü | bugün
 • antep'te baklava yemek için ideal işletme.

  antep'e hayatımda ilk defa gittim. oraya gidipte baklava yemeden dönmek olmazdı. işi bilen bi arkadaşım buraya götürdü beni. işletmenin duvarında şu yazı gözüme çarptı.

  "üretip sattığım her malın arkasında duracağıma, vicdanım ile başbaşa imalat yaparken; vebal, sorumluluk ve kul hakkı gözeteceğime, sevdiklerime ve evlatlarıma yedirmeyeceğim hiç bir ürünü müşterilerime satmayacağıma, hammaddenin özünü bozacak hile, tahriş, kanserojen ve koruyucu gibi sağlığa aykırı hiç bir katkı maddesi kullanmayacağıma namusum, şerefim ve bütün mukaddesim üzerine yemin ederim.

  lezzet inanılmazdı.
 • fiyatları kendi kalitesindeki diğer firmalara göre uygun diyebilirim... ayrıca diğer firmalarda baklava kutusuna da para ödersin ve bunu sana söylemezler ama hamido'da kutunun darası da alınır yani ne kadar alıyorsan net o kadar alırsın ama diğerlerinde 1 kilo baklava alırsın ama 120 gramı kutu olduğu için aslında 880 gram almış olursun...

  şu haberde konu özetlenmiş tık
 • sahibi gazi yüzbaşı olduğundan sanırım gerek hijyen gerekse de kaliteden ödün vermeyen nadir işletmelerden. ayrıca askerlik yemini gibi hamido yeminleri bile var. aile sıcaklığında ve güvenle sığınılacak nadir limanlardan. bayileşme ağının yanında ayrıca duyduğum kadarı ile amerika'dan abudabi'ye hong kong'tan hollanda'ya kadar geniş bir yelpazede ihracat da yapıyor.