• hamile bir kadın güzel olamaz sevinli falan olabilir ama güzellik olamaz
  • hamilelikte birlikte alınan kilolar ve vücuttaki ödem nedeniyle yüzde de bir gerilme oluşur ve cilt güzelleşir. balıketli kadınların yüzünün genelde güzel olmasıyla aynı sebeptendir.
  • - şu halime bak, *'ya benziyorum
    - insanlar ona tapıyorlar yahu!

diyalogu ile tescillenmiş güzelliktir.
  • restoranda çalışırken gelen karnı burnunda sarışın kadının elma kırmızısı yüzü aklıma geliyor.

biraz da stress azaldığı için o güzellik geliyor olabilir. malum, hamilelikte tek hedef o bebek oluyor, o da anne karnında olunca çok bir iş kalmıyor. sonrası chaos.
  • galiba bu biraz erkek nezaketi.
  • üzgünüm ama bana güzel falan gelmiyor hamile kadın. hatta hormonal dengesizlik otomatikman son derece itici bir insan olmasına neden oluyor.
    tek konuştukları konu da bebekleri olunca yanlarında pek durasım gelmiyor.
    onun yerine eşyalarını taşımalarına, eğilip kalmalarını gerektirecek aktivitelerini minimize etmelerine yardımcı oluyorum ve yararlı bir gıda ikram etmeye çalışıyorum.
    bunlar bana göre iğrenç sohbetlerine katılmaktan daha evlâ, ama yapacak bir şey yok, hormonları mahvediyor.
  • huzurlu olabilir, sevimli olabilir, cildi parlıyor falan olabilir evet ama ben de güzellik olmadığını düşünüyorum bunun *
  • güzellik derken? halk arasında erkek bebeğe hamile isen güzelleşirsin, kız bebek için ise çirkinleşirsin.
  • ilkinde 25 kilo fazlalıkla dev bir pandaya dönüştükten sonra, ikincide 11 kilo alarak ebru şallı tadında hamileliği tamamladığım için yüzde elli oranında katıldığım önermedir.

edit: düzeltme
hesabın var mı? giriş yap