şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah twitter’da gördüğüm 07 bss 76 plakalı aracı kullanan şahıslar.

iddiaya göre emniyet şeridini kullanan şahıslara normal şeride geçerken yol vermeyen hamile kadının aracına zarar veriyorlar.

sabah sabah sinirlerim hopladı. ulan bu nasıl bir görüntü böyle? sen bunu nasıl yaparsın ya?

video: https://twitter.com/…tatus/1147666961083568134?s=21

edit: twitter’daki şu yorum ne kadar isabetli:

--- spoiler ---

adeta terörist. korkutuyor, yıldırıyor, tedirgin ediyor. karşılık verilmesi halinde silahla yaralayabilir. öldürebilir. araçtaki hamile kadın panikle çocuğunu kaybedebilir. terörizm bu.
    --- spoiler ---

https://twitter.com/…tatus/1147750432783163392?s=21

edit 2: söz konusu kişileri ifşa etmem konusunda sabahtan beri yoğun mesaj alıyorum. ben hedef göstermeyi doğru bulmuyorum. bunu yaparsam, eleştirdiğim ve yanlış bulduğum davranıştan çok da farkım kalmayacak. lütfen artık bu konuda mesaj atmayın bana.
  • mesaiye erken baslayan magandalari iceren videodur
  • yaptıkları tamamen magandalık ama güzel ülkemde ne yazık ki ceza almayacaklardır. en fazla birkaç saatliğine gözaltına alıp sonra burakırlar o da belki. yazık ne hale geldi ülke. insanların can güvenliği yok, şansa yaşıyoruz resmen.
  • ya niye ciglik atiyorsun ki? altinda ton agirliginda olumcul silah var. bas gaza, orospu cocugu olurse de, zayiat der gecersin nedir yani dedirten olay.
  • canavarlarla birlikte yaşıyoruz resmen.

her gün yolda yanınızdan geçen tipler bunlar. mesela markette sırada arkanda duran adam, şu kaportaya çıkan tip. hayatta kalmak zor zanaat şu coğrafyada.
  • önce ufak bir para cezası verilecek, daha sonra konuyla ilgili twitterda gündem vs oluşursa gözaltına alınıp para cezası arttırılacak hayvanın işidir. zira ülkemizde hukuk, sosyal medya tepkisine bağlı olarak işliyor biliyorsunuz.
  • yaptıkları şey başlı başına magandalık. hamile kadına yapılmış, hamile olmayan kadına yapılmış, yetişkin bir erkeğe ya da yaşlı bir kadın veya erkeğe yapılmış fark etmez.
  • bunlara ibretlik ceza vermeyen adalet sisteminin içine sıçayım dedirtir.
  • son zamanlarda gordugum en efsanevi comar hareketi. arabanin kaputuna cikip ziplamak orospu cocugu olmanin kacinci seviyesi olabilir acaba.
  • gözü dönmüş kel, göbekli bir maganda. mağdurların acil dava açması gerekmektedir. hem maddi hem manevi tazminat davası açsın ki o arabanın üstünde tepinen ayı 3 kuruşluk arabasını satıp ödesin de aklı başına gelsin.