şükela:  tümü | bugün
  • herkese viyana'dan mutlu geceler. ben sigmund mutafyan halıcıoğlu. nasılız bakalım? keyifler yerinde mi? anarko feministler megafondan bağırarak basın açıklaması yapmaya başlamadan önce kendimi ifade etmeme izin verin. hiç öyle patriyarkal sistemin dayattığı baskı sonucu kadının mecburen eve kapatılması ve buna bağlı olarak gelişen süreçte diye bik bik başlamasınlar boşuna.
    hamile kalmak için spermin yumurtaya başarılı bir şekilde check in yaptırması yeterlidir. sağlık problemleri yüzünden oldukça zor ve sancılı süreç geçirenleri bundan vareste tutuyorum. benim derdim "hamileyeeeöööööööm" diye ortalıkta gezenlerle.
    her zaman ve her şartta özel muamele istersin, sana öncelik tanınsın istersin, diplomatik dokunulmazlığın varmış gibi bir havalar, edalar. büyükelçi misin, askeri ateşe misin, diego armando maradona mısın nesin sen?
    törkiya çok zorluklar atlatmış bir ülkedir hanımlar. zamanında imkansızlıktan, doktorsuzluktan çocuğunu tarlada doğurup göbek bağını taşla kesen hamile kadınlar vardı bu ülkede. az bi yaşadığın coğrafyanın geçmişine git, sürekli instagram'da geçmişe gideceğine.
  • okumadım kardeş fakat kocişkosu olanların tanrıça gibi davrandığını düşünmekteyim.
  • bazi kendini farkli sanan orospu cocuklarini rahatsiz etmistir.

not: 16 aydir hamileyim.
  • (bkz: erkeklerin hede hödö kadın başlığını açmazsam öleceğim kompleksi)

gerçek hayatta ne anlatacak "arkadaşınız" ne de yüzüne söyleyecek poponuz yok herhalde. hepiniz gelip buraya kusuyorsunuz. ezikler sizi.
  • "zamanında imkansızlıktan, doktorsuzluktan çocuğunu tarlada doğurup göbek bağını taşla kesen hamile kadınlar vardı bu ülkede" denmis. dogru. 10 tane cocuk doguran kadinlar vardi. 10 tane cocugun 7 tanesi hayatini kaybediyordu. dogum sirasinda olen kadinlarin sayisi da eminim su ankinden cok cok cok daha fazlaydi. neden? iste bu bahsedilen imkansizliklardan. hamile kisinin icinde bulundugu fiziksel kosullara hic girmedim bile.

yani o tanrica kompleksinin alti bos degil. kafaya takacak baska seyler bulun.
  • zannımca biraz da haklı komplekstir.
    zira şahsen boğazımın sisecegini rüyamda görsem sabah 3 çeşit pastil alıyorum. götümüzde sivilce çıksa evde ıhlaya oflaya gezen mahluklarız, birbirimizi kandırmayalım.

vücudumun bu kadar bozulacagını, bu kadar sıradışı acı çekeceğini bilsem neler yapacağımı hayal edemiyorum.

inceden hak verin, sımartmadan.

not: eril kişi.
  • olmayan komplekstir.cocugunu tasiyor o kadin hayvanoglu hayvan.entel entel konusup bulandirmanin manasi yok.sictigin boka bile donup bakiyosun.yarin karin hamile kaldiginda gorecen tanricayi sen.kopek gibi ordan orya kosturacan hayvan herif. canin herseyden kiymetli ama bebegin senin canindan da kiymetli olan tek sey bu amk dunyasinda.
  • kompleks değil, haklı bir histir..
    bir insan doğuruyor bilemem farkında olan var mı?
    ağzı, yüzü, kaşı, gözüyle bir insan..

tanrıça yanında az kalır..
  • tamamen olmasa da biraz haklı olan komplesktir. dünyaya çocuk getirmek boru değildir hakkaten zor bir şeydir. hamile kalmak çocuk istemeyene kolaydır hani şu doğum yapıp çöpe atanlar varya onlara. diğerlerine çok zordur. acaba sağlıklı doğacakmı diye delirirsin 9 ay boyunca. her ay gelişimini izlersin bebeğin.

dedim ya biraz haklıdir bu havalara giren kadınlar. ama bokunu çıkarmak normalde kocasından pek ilgi görmeyen kadının bir anda ilgi manyağı olmasından da kaynaklanıyor olabilir. o da olsun amk. yeter ki bütün bebekler sağlıklı doğsun.