şükela:  tümü | bugün
  • bağcılar ilçe emniyet müdürlüğünün on metre ilerisinde gerçekleşen barbarlık.

--- spoiler ---

bağcılar ilçe emniyet müdürlüğü’ne 10 metre mesafedeki bir eczanenin önünü mesken tutan hamile kedi, kimliği belirsiz bir kişi tarafından yere vurulup tekmelendi. yaklaşık 2 hafta tedavi altında kalan kedinin karnındaki 3 yavrusu öldü. sosyal medyada büyük tepki çeken görüntülerdeki kişinin kimliği tespit edilemedi.
    --- spoiler ---

http://m.hurriyet.com.tr/…-sonrasi-korkunc-40768411
  • uber soforu oldugu dedikodusu cikarilip taksicilerin insafina birakilmalidir
  • aldığı nefes zarar olan bir organizma tarafından gerçekleştirilmiştir.
  • sanki yapmak zorundaymış da hemen yapıp kaçıyormuş gibi bir hali var. ilginç.
    şimdi biz de seni linç etmek zorundayız sayın orospu çocuğu.
  • tekme atan ayağın kırılsın. amin
  • (bkz: bagcilar'da hamile kediyi tekmeleyen vicdansiz)

bu konuda da yazdım buraya da yazayım.

okumuş/okumamış olarak söylemiyorum, eğitimsiz bir insan, ahlak kırıntısını hayatı boyunca görmemiş bir insan, dünyayı sadece kendine bahşedilmiş bir yer sanan insan, dünyanın en vahşi yaratığıdır.

bu bağcılarda da böyle, newyork'ta da böyle, londra'da da böyle. yer farketmiyor. eğer yukarıda saydıklarımdan yoksunsa bir insan, dünyanın en vahşi yaratığıdır.

düzeltme: bkz linki ekleme
  • saf kötülüğün maddeleşmiş hali. kötülük bir virüs gibi hızla ülkede yayılıyor. biz erol taş'ı en kötü adam bilerek büyüdük, hatta alay ettik. çok abartılı diye. bir insan o kadar kötü olamaz. zevk alarak kötülük yapmaz dedik. şimdi bakınca erol taş karakterleri melek gibi kalıyor bunların yanında.

batman gerçek olsa yemin ediyorum şu ülkede bir ay çalışamaz, istifa eder.

hap filan almış desek, deli desek imkansız. çünkü ne tür bir bok yediğinin gayet farkında ki kaçıyor. böyle durduk yere kötülük yapanları alıp asacaksın arkadaş. yargı margı yok. görüntü ortada. zaten nüfus sorunumuz da yok. idam et gitsin, hem toprak altında daha faydalı olur. en azından canlılara zarar veremez.
  • bu şerefsiz yakalanıp 'hayvana eziyet etme' suçundan değil, 'cana kastetme' suçundan müebbetle yargılanmalı...

(bkz: adalet)