şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok şiddetli emince tatlı bir şeyler geliyor ama süt mü bilemem. teknik olarak mümkün olabilir. oralarda damar falan olayları karışık.
    en güzelini doktor arkadaşlarımız bilir. biz ne kadar boş konuşsak hava civa.
  • onun tadını tatlı bulan bir tek sensin sayın yazar. bana hep biraz mayhoş geliyor.
  • zevk suyudur o.
  • "fakir gibi emmişsiniz oha." dedirten başlık
  • doktor değilim ama mümkün olduğunu işitmiştim.

kesinlikle doktor gözetiminde olmak kaydıyla vücuda prolaktin alınarak mümkün olduğunu işitmiştim. fakat bu hormonun dışarıdan sentetik olarak alımı vücutta meydana getireceği farklı değişikliklerin kontrol altında tutulmadığı takdirde uç bir örnekle erken menapoza kadar yolu olan bilinmedik bir tünele girersiniz.

özellikle evlat edinen ailelerin sözde islami hassasiyetlerle erkekse kadına, kadınsa erkeğe namahrem durumlar ortaya çıkarmamak adına kadına prolaktin takviyesi yapılarak islami kaynaklarda kan bağı ile miras harici eş tutulan süt bağı "süt kardeşlik" tesis ediliyor.

düşünsenize, 2-3 yaşında bir evlat edindiniz, altını temizliyorsunuz, yemeğini ağzına veriyorsunuz ama gel gör ki namahrem düşüncesindesiniz. diyanet de ne ile meşgulse artık...

memleket iyice çığrından çıktı.

not: konu kadın doğum uzmanlarının yanı sıra endikronoloji uzmanlarına danışabilir. "ben sağlamcıyım kardeş" diyen sözlükçü için sen her ikisine birden git kardeş.
  • vatoz dile gelmiş. umarım bayan arkadaş yaşıyordur.
  • kafası güzelken emdiği şeyi meme, çıkanı da süt zannetmiş kişi hezeyanı. sabah sabah hanfendiliği bozduk yine allah affetsin.
  • süt müdür değil midir bilemediğim fakat değişik bir sıvının çıkmasıdır.

ben beğenmiyorum ve çaktırmadan diğer memeye geçiyorum. tabi diğerine daha nazik davranıyorum ki yine suyu çıkmasın.