• nasıl ki ramazan gelince herkeste bir “sakız orucu bozar mı?” telaşı oluyorsa hamilelikte de sevişmek çocuğa zarar verir mi endişesi hasıl oluyor. sanırısın hamilelikten önce günde üç öğün sevişirmiş gibi başlıyor telaşlanmaya “ayy sevişmek çocuğuma zarar verir mi?” arkadaşım 2 haftada bir yaptığın sevişmenin herhangi bir şeye zarar vermesi olası değil! takıl sen kafana göre.

ama ben aslında bu merakın altında yatan sebebi biliyorum. bunu soranlara dikkat edin alayı erkek, bir tane kadın çıkmıyor ki hamilelikte sevişmek zararlı mıdır diye sorsun. neden erkekler bunu merak ediyor? efendim dertleri merak falan değil, aletim çok büyük mesajı vermektir. demek istiyor ki pislik, “aletim 20-25 var şimdi ben bunu köklersem, rahme dalar mıyım? yani öyle böyle büyük değil.” bunlar yalancı, 12 cm’lik pipilerini 25 cm imiş gibi pazarlamak isteyen üçkağıtçıların hezeyanları bunlar. lan 12 cm’yi testisler ile birlikte soksan içeridekinin ruhu duymaz neyin peşindesin sen? karım hamile acaba başka iş çıkar mı diye düşündüğünü bilmiyor muyum hayvan herif!

bunlara itibar etmeyin, ne zaman hamilelikte seks zararlı mıdır diye soran bir erkek görürseniz bilin ki orada bir 11 cm var, bilemedin 12.
  • halk arasında birinci trimestr (gebeliğin ilk 16 haftası)'de cinsel ilişkinin düşük ile sonuçlanacağı inancı yaygındır. bilimsel olarak en fazla gebelik kaybının 1. trimestr de olduğu gebelik kayıplarının cinsel ilişki nedeni ile olmadığı, genetik bozukluklara bağlı olduğu bilinmektedir.

gebeler cinsel istek artışına rağmen cinsel ilişkinin rahim ağzının açılmasını kolaylaştıracağı ve erken doğuma neden olacağı, damarların açılıp kanayacağı, erkek cinsel organının bebeğin başına zarar vereceği gibi asılsız, rahatsız edici düşünce ve inanışlara kapılıp cinsellikten uzak dururlar. her ne kadar orgazm (boşalma) oksitosin (rahim kasını kasıcı madde) salgılanmasına neden olup rahim kasılmalarına yol açsa da bunlar doğumu başlatmaz, erken doğuma neden olmaz. cinsel ilişki bebeğe (fetusa) zarar vermez erkek cinsel organının bebekle fiziksel olarak teması yoktur. anne karnındaki bebek rahim kasları, içinde bulunduğu gebelik kesesi ve kese içindeki sıvı ile darbelere karşı koruma altındadır. rahim ağzı kanalındaki (servikal kanal) salgıların koyulaşması ile oluşan mukus tıkaç bakterilerin ve semenin (sperm) rahim içine girmesini engelleyen bir bariyer oluşturur. cinselliğe engel oluşturacak tıbbi problemler olmadıkça gebelik süresince hatta son güne kadar cinsel ilişki yasak değildir.
  • tolstoy’un üzerine ağır saçmaladığı konu.
  • olmaması gereken cinselliktir.

maalesef hamilelik sürecinde sevişen hanım arkadaşlarımız var...

ben milletime sordum, benim milletim bu konulardan rahatsız. bir bakıyorsun ki, karnında bir can taşımasına rağmen, hiç düşünmeden ilişkiye giriliyor. yahu nerede görülmüş? biraz edep ! buradan tek tek isim verip, kimseyi rencide etmek istemiyorum. ancak ne yazık ki bazı vatandaşlarımıza her şeyi bizim bir bir izah etmemiz gerekiyor. örnek vermek gerekirse, o tüyü bitmemiş yetimi haldır haldur sallamaya, onu rahatsız etmeye, kimin ne hakkı var? böyle iş olmaz arkadaşlar.

çok şükür ki, bunlar azaldı, azalacak. artık öyle hamileyken falan ilişki yok ! gönlünüz rahat olsun. bakıyorsun, kendi kafasına göre hareket ediyorlar, laf dinlemiyorlar, söz dinlemiyorlar. benim il başkanım, benim emniyet müdürüm, bunları halleder. bugüne kadar hallettik, bundan sonra da edeceğiz. ağzımızın tadını bozmaya çalışanlar var, izin vermeyeceğiz, hep beraber karşısında duracağız.
  • cinsel ilişki esnasında erkeğin kadının rahmine boşaldığını sanan süzmelerin çekindiği şey.
  • başlık hamilelikte cinsellik. e kadın/erkek normal olarak buraya bunun hakkında yazı girecek. alta da saydırmışlar, "bize ne senin sikişinden, ablaya erkek gönderelim." falan diye. öncelikle okuma yazman varsa, bu başlığa tıklama. sonra, herkes komik olacak diye bir şey yok. espri kasmanıza gerek yok. kadın orada duygularını belirtmiş sadece. ha, biraz daha bilgi verseydi olurdu. mesela carol ferris nickli yazarın (bkz: #101366676) şöyle oldukça ayrıntılı ve kaliteli bir yazısı var, isteyen okusun. kutsal bilgi kaynağı diye yırtanıyorsunuz da, sanki her entry çok bilgi dolu.

ayrıca kadına doğmamış çocuğu için "o da orospu evladı olacak" demek sizin kalitenizi, insanlığınızı çok net göstermiş. eğitilmez mağara insanları sizi.
  • tolstoy'un, karısının izin vermemesi sebebiyle yaşayamadığı durumdur. tolstoy'un arkadaşları ortamlarda "olm bizim hanım hamile ama her gece nefesimi kesiyor bitiriyor beni" tarzı konuşunca tolstoy o meşhur "insan köpeklerden bile aşağılıktır" sözünü söylemiştir.
  • ilk 12-13 hafta hamile kisi gelismis koku alma duyusu ve mide bulantisi gibi sebeplerden iliskiden hoslanmayabilir, anlayisla karsilanmali. sonraki donemde ise cinsel istegi artar, doktor aksi bir yorum yapmadigi surece uygun pozisyonlarda iliskiye girilebilir. bu donemde bebek hisseder diye ya da caniniz istemiyor diye karinizdan uzak durmayin. kadin kendini kadin olarak hissetmeyi unutursa, siz de onu anne mevkisine yerlestirirseniz, dogum sonrasi bile toparlamasi zor bir cinsel hayatiniz olur.
    unutmayin, isleyen demir pas tutmaz!
  • doktor tarafından aksi söylenmedikçe faydası bile vardır. hamileliğin sonuna kadar çatır çatır seviştik.
  • bir çeşit cinsellik.

başlık: hamilelikte cinsellik
    bundan bize ne diyorsan hiç bu başlığa tıklamayacaksın güzel kardeşim. her başlığın seni ilgilendirmesi gerekmiyor. ilgilendiğin başlıklara alalım seni.
hesabın var mı? giriş yap