şükela:  tümü | bugün
  • benim dönem dönem değişti, bi ara türk kahvesinden, bi ara çaydan, çok sevdiğim rakı kokusundan tiksindiğim oldu. ama hiçbiri de uzun sürmedi.
    ama bir filmde kusan biri, ya da kanı sıçrayan biri gördüğümde daha çok tiksiniyordum . yani kendi yiyip içtiklerimden ziyade, gördüğüm şeyler daha çok midemi bulandırıyordu.
  • kadın değilim lakin türkiyede hamile olanların en çok tiksindiği şey hamile kadınlar sokakta gezmemeli diyen ömer tuğrul inançer olmalı
  • ablam kesinlikle en çok ojelerimin renginden tiksinmiştir. yeğen gelse de kurtulsak...
  • şu çocuk doğurma konusunu bir başarı hikayesine çeviren insanlara hastayım. bir sen doğurdun sanki haspam.
  • yine ekşisözlüğü erkekler kulübü sananlar doluşmuş.
    kimileri için merak uyandırılabilecek bir konu, gayet düzgün bir dille ifade edilmiş. bilenler deneyimlerini paylaşır, ilgilenen okur, beğenir ya da beğenmez. tıpkı sözlükte mevzu olabilecek diğer milyon tane başlıkta olduğu gibi. nedir bu kadın alerjiniz anlamadım, yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmezler sizi. kadın olmak mı ayıp, hamile olmak mı? şımarıklık bunun neresinde?
  • (bkz: anket)
  • korkarım bu ekşideki kadın düşmanlığı da hiç bitmeyecek . sadece kadınları ilgilendiren başlıklar olunca çıldırıyorsunuz. aynı yobazların , kadınlar hakkında söylediği sözlere anımsatıyor bende.

şöyle bir sözlüğe bakın bakalım ... kaç tane erken boşalma , iktidarsızlık , sünnet olmak diye kadınların alakası dışında olan başlık var .sayfalarca entry girilmiş . ama bir kadın regl sancısı , hamilelik diye başlık açsın hemen altına üşüşür bizim kamil.

'' he amk bi tek dünyada hamile olan kadın sensin ''
    '' bura kadınlar kulubü mü git orada aç başlığı ''
    '' ne regl sancısıymıs aq goren taş düşürüyor sanacak ''

böyle tipler her başlığın altına üşüşürler ama kendileri yukarıda yazdığım başlıklar altında sayfalarca kasarlar. azalarak yok olun .
  • yer vermemeleri. kadın hamile isteyerek ya da istemeyerek. görüyorum ankara metro ve otobüs ve dolmuşlarında. kendini zor taşıyor kadın zaten yer verin insan olun da azıcık
  • her turlu yemek kokusu. bes ay boyle nasil gecer?