şükela:  tümü | bugün
 • akçakoca limanda yer alan, günbatımına karşı balık yemenin inanılmaz keyifli olduğu söylenen ancak hava kapalı olduğundan bizim günbatımını göremediğimiz, yediğimiz her şeyin (bkz: mezgit) (bkz: hamsi) (bkz: barbun) (bkz: kalamar tava) (bkz: karides güveç) doğal olarak çok taze ve gerçekten lezzetli olduğu, deli danalar gibi yememize rağmen hesabın da gayet uygun geldiği balık restoranı. bunca şeye rağmen bir eksiği vardır, o da alkol olmamasıdır. yanında rakı olmayınca o balık böyle bir öksüz kalıyor, yetim kalıyor, garip oluyor.
 • bu harika balik lokantasinin bir subesinin ankara balgat'ta pazar yerinin karsisinda acilmasi icin calismalar devam etmektedir. zannedersem yakin zamanda akcakoca'nin bu guzel mekanini ankara'da da gorecegiz..

  embe'nin entirisi üzerine edit: eskiden de varmış da kapalıymış.. yeni bir yerde tekrar faaliyete geçecekmiş.
 • bu harika balik lokantasinin bir subesi ankara'da zaten vardır. beşevler fatih hastanesi yanında yer almaktadır.

  edit: visnevotka uyardı ocak ayında kapanmış meğersem.
 • balgat tarafinda balik lokantasi arayisimiz sonucunda tavsiye uzerine gittigimiz mekan. foursquaredeki yazilara baktigimizda olumsuz gorusler olmasina ragmen belki de gidis saatimiz nedeniyle hicbir olumsuzlukla karsilasmadik.

  baliklarinin tazeligini ovmuslerdi, lezzet olarak beklentilerimizin uzerindeydi. bazi yerlerde baligin ayni yagda cokca kizartilmasindan dolayi olan o cirkin koku bizim yedigimiz balikta yoktu. muhtemelen masraftan kacmayarak her kizartmada degistiriyorlar. sirf bunun icin bile tercih sebebi. kalite boyle olmasina ragmen fiyatlar da gayet uygundu. tavsiye edilesice.
 • bu akşam ankara balgatta pazar yerinin karşısındaki şubesinde muhteşem balıklarıyla tanışma şansına eriştiğimiz mekan. hafta sonu olması sebebiyle 10 dakika kadar sıra bekledik, çok kalabalık olduğu için servis de geç biraz ama kesinlikle değerdi. hafta içi bu kadar yoğun olmuyormuş. balıklar çok taze, salataları balıklarının önüne geçecek kadar lezzetli. gidiniz yiyiniz efenim.
 • her ne kadar dışarda yarım saate yakın sıra , içeride bir o kadar yemeğinizi beklesenizde gidiniz,yiyiniz efendim. balıkları taze,salataları canlı, normal ve mısır ekmeği lezzetli.