şükela:  tümü | bugün
  • ankara 3.sulh ceza hakimliği'nin 2017/1770 d.iş sayılı ve 20.03.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • meb insan kaynakları genel müdürü kendisi.
  • devlet memuru iktidar yanlısıysa siyaset yapması serbesttir, muhalif ise imâ bile yasaktır.
    bu bakımdan devlet memurudur olmasına da siyaset yapmasında sakınca yoktur.
  • instagramına gayet düzeyli yorum yapmıştım. engeli yemişim :) türküler çığlığımız vs diye paylaşım yapmıştı. genc sosyal bilgiler öğretmeni atanamadıgı ve işsiz olduğu icin intihar etmişti, ben de genc meslektaşımızın çığlığı nerede yankılanacak dedigim icin engeli yedim.

not:mülakat denen saçmalıkta hakkı sonuna kadar yenmiş bir öğretmen
  • haziran seçiminden 1 gün önce meb müsteşarı yusuf tekin tarafından verilen 2. il dışı tayinleri yapılacak hayırlı olsun sözünden sonra öğretmenler pek bir sevindi.

fakat seçimden sonra müsteşarlık kalkınca haliyle yusuf tekin'de görev alamadı.

tabii sonrasında öğretmenler 2. il dışı tarihi açıklanacak diye sabırsızlıkla bekler oldu.

normalde 2. il dışı tayinlerin açıklanması bu tarihe kalmaz iken bu sene öğretmenlerin o kadar çabasına, uğraşına ve ortada meb müsteşarı tarafından verilen bir söz olmasına rağmen hâlâ bir açıklama gelmedi.

sosyal medyada bu verilen sözün iptal edilmesini sayın hamza aydoğdu'nun istediği söylentileri var.

eğer öyle ise yapmayın hocam, insanlar bu söze güvenerek hayatlarının yönünü değiştirdi, bu kadar öğretmeni kendinize küstürmeyin.

eğer öyle değil ise, tüm gün sosyal medyada aile düzeni bozulmasın diye sesini duyurmak isteyen öğretmenlere bir açıklama yapılmasını rica ediyoruz.