• dün akşam güldür güldür'deki performansına hasta olduğum oyuncu. kamera karşısında daha sık görsek dedirtmiştir.

ilgili skeç
  • 29 kasım 2017 tarihli güldür güldür programında güldürcük belediye başkanı skecinde başkan yardımcısı agresif taylan rolünde müthiş oynayan, ki bence skecin en komik karakteri olan, aynı zamanda kolonya cumhuriyeti filminde uzaylı rolünü oynamış olan, bence güldür güldür programının mevcut kadrosuna agresif taylan karakteriyle kesinlikle dahil olması gereken oyuncu.
  • bir insan rolüne bu kadar mı kendini kaptırır?
    aktif olmadığı ama kameranın açısına giren sahnelerde bile mimikleriyle rolü yaşamaya devam ediyor, bunu herkes yapmaz.
    helal olsun sana koca adam.
    inşallah istediğin yerlere gelirsin.
  • organize işler sazan sarmalı adlı filmin sonunda canlandırdığı karakter ile kısa boyundan ötürü dalga geçilen aktör.

senaryo icabı bile olsa rahatsız oldum bu durumdan. belki aşırı hassasiyet gösterdim.

denk geldiğim bir iki başka performansında ise oyunculuğunu çok beğenemedim.

son dönemin fenomen dizisi game of thrones'daki tyrion lannister karakterini canlandıran peter dinklage abimizden dolayı popülerleşmesinden korkuyorum.

umarım kendi oyunculuğunu da geliştirir ve fiziksel farklılığının avantaj ve dezavantajlarını bertaraf ederek dünya çapında bir oyuncu olur.

yolu açık olsun.
  • çghb2. bölümünün son skecinde hayatı birazıcık anlatılmıştır.

--- spoiler ---

engelli olduğundan aldığı akbil, ötv indirimleri, indirimli uçak biletini sayarak vay piçe bak dedirtmiştir.
    --- spoiler ---
  • kanımca çok güzel hareketler 2 nin en iyi oyuncusu. kendisinin oyunculuğu yetenek üzerine değil sadece. belli ki çok çalışmış aynı zamanda, çok emek vermiş. aksiyon dışı oyunculuğu fevkalade.
  • çok güzel hareketler 2'de tabiri caiz ise döktüren oyuncu. role çok güzel giriyor ve girdiği tiplemeler çok matrak. türk komedisine yeni bir soluk getirebileceğine inanıyorum.
  • insanlar her zaman çok merak ettikleri tuhaf şeyleri sahnede görünce izlemeyi severler, o yüzden sirklere giderler, cüceleri izlerler, hele ki tiyatro yapan bir cüce, para verip ağzı açık izlenilesi durumdur.

bir cüce alanı vardı; bu kişi de o alanı doldurdu, bundan sonra her cüce rolünde kendini görürüz. ekmeğinin peşinde bir kişidir, popüler kültür onu birkaç sene zirveye çıkarır, sonra seyircinin gözü cüce görmeye alışır, çabucak bıkar ve usanır, başka projelerde yer alır.

bkm zaten ünsüz kişileri alıp üzerlerinden ekmeğini yiyip, hafif ünlenmeye başlayınca bırakıyorlar. tiyatroda oynat, televizyona pazarla, sinema filmlerinde oynat, reklamlarda oynamasından komisyon al sonra da bkm bir okul, tam bir yapımcı yalanı yersen.

yeni cem yılmazlar yaratırız dedikleri bu 80 milyon insanı da televizyona çıkarıp bedavaya oynatırlar üstlerinden para kazanırlar; ulan halkın cebindeki paraya olur.
  • adam rollerinin hakkını veren ve bence mükemmel bi oyuncu.

burada yine bir siki beğenmeme timi tabii ki kötü yorumlarını yapacak ama sallayın abi o yorumları.

bu adam çghb-2 de iyice pişer ve çok daha iyi bir oyuncu olur. bu entry de burada dursun..
hesabın var mı? giriş yap