şükela:  tümü | bugün
  • kadın görünümlü travesti aktroll. 200.000 takipçili facebook hesabinda kızım diyen teyzeleri gördükçe yarım yarım yarıyor.
  • iddiasına göre guaido ekrem kendisinin twitter ve facebook hesaplarının engellenmesi için girişimde bulunmuş.
  • bu hanım ablayı instagramda gördüm. sayfasına baktım kendine ait tek bir paylaşım yok, fotoğraf, video yok. varsa yoksa cehape, imamoğlu aleyhine bulduğu ordan burdan yalan haberler.

yorumlara bakayım dedim, bir tane bile muhalif yok. hep akp yalayıcısı ve akpliler ne dese dini gibi inanan teyzeler. bir tane karşıt görüş yok.

girdim, yorum yaptım. bi kaç akpli soru sordu onları aydınlattım kafaları karıştı. yalan haberlerin doğrusu internette vardı gidip bakmak yerine handan’a inanmayı tercih etmeyi sorguladılar.

sonra ne mi oldu ? handan beni engelledi hahahah tek bir küfür yok, hakaret yok. sadece akplilere doğruyu anlatan muhalif bi ses var ve handan direkt önlemini aldı. twitter’dan mesaj attım handancığım ekrem imamoğlu beni engelledi diye algı yapıyorsun da sen niye beni engelledin diye sordum, ordan da engelledi hahahah

hayır, bir de paralı bir aktroll olmadığına inandırmış insancıkları. dört iş yerim var alnımın teriyle açtım falan demeler agshdjkd

handan teyze, instagramdaki akpliler sözlük okumaz rahat olabilirsin, buradan da engellemene gerek yok. korkma tamam mı hahhahaha