• kuzey güney tekinoğlu kardeşlerinin annesi. dizide semra dinçer canlandırıyor.

vasat altı bir anne, sinir bozuyor gelecek sezonlarda aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın tipi anneyi arayacağız gibi.
  • gelmiş geçmiş en sinir bozucu dizi film karakteridir.
  • dizilerde sessiz çıkarcı tip için mükemmel yaratılmış arketip. kendinden nefret ettirmeyi başarıyor.
  • türk değil tüm dünyadaki dizi karakterleri arasında gelmiş geçmiş en karaktersiz, tıynetsiz, haysiyetsiz, şerefsiz anne karakteridir.

dizi karakterine hakaret etmek gg olmasa gerek.
  • (bkz: gollum)
  • rica ediyorum biri bu kadınla röportaj yapsın, her gördüğümde gerim gerim geriliyorum, şöyle haftasonu bi magazin programında görelim de; dizi hakkında konuşsun falan, rolünün zorluğundan dem vursun ki gerçek olmadığına, gerçekte böyle iğrenç bi insan olmadığına ikna olayım. lütfen...
  • bugüne kadar bir dizi karakterinden nefret etmişliğim yoktu. ta ki bu karakteri görene kadar.

evet, kendisi bir dizi karakteridir. ben de kendisinden nefret etmekteyim. o kadar ki, onun sahnelerinde kanal değiştirmek filan istiyorum, yine ne sinsilik yapacak filan diye. kutsal annelik şeyleri taaa içimize işlemiş, böyle anne mi olur yahu deyip duruyorum. üvey filan heralde de ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak gibi beklentiler içindeyim.
  • gidip ağzına 2 tane çakıcam da kuzey'den tırsıyorum. anası sonuçta.
  • --- spoiler ---

sonunda konuşarak adam öldürmeyi de başarmıştır. bakalım daha neler yapacak.

--- spoiler ---
  • izleyene ciddi ciddi sinir krizleri gecirten nadir dizi karakterlerinden.
hesabın var mı? giriş yap