şükela:  tümü | bugün soru sor
  • avcılardan belediye başkan adayı olduğu hakkında haberler gelen kadın doktor.

sadece görselliğe önem veren mustafa değirmenci'den sonra ve politikacıların koltuk hırsına karşılık olarak yaşadığım ilçede bi değişiklik olması iyi olmuştur. yıllardır "bizde mustafa değirmenci'yi istemiyoruz ama aday göstermezsek hemşehrisi olan göçmenler oy vermez kazanamayız" diyen il ve ilçe delegeleri en sonunda bu korkusunu aşmıştır. tabi bunda kazanacağımız ilçelerden kadın aday gösterelim diyen chp yönetiminin de etkisi vardır

bu sadece bir tahlildir. ben şahsen chp'den il genel meclis adayı olan babama bile oy vermedim. sadece, avcıları chp'nin kazanacağını bildiğim için iki kelam edeyim dedim
  • avcılar'ın sorunu çok. rant alanı da çok olduğundan çakalı da bol. inşallah muvaffak olur diyelim. halkın içinde olsun ve çevreye kadın eli değdiğini hissettirsin.
  • gezi direnişi boyunca gönüllü doktorluk yapmıştır kendisi.
  • bugün saat 16.30'da seçim aktüel programına konuk olacak olan chp avcılar belediye başkan adayı.
  • kimseyi küçümsemeyen, insan ilişkileri son derece iyi, çirkef politika oyunlarıyla zerre kadar alakası olmayan, geçmişi tertemiz, pırıl pırıl bir başkan adayı..

kendisi göçmen değil diye hakkında çıkarılan çamur at izi kalsın asılsız dedikodularının aksine seçim çalışmalarına; ekibindeki çoğunluğu gönüllü göçmen genç ve meclis üyesi adayları ile devam etmektedir.

not: göçmenim
  • 15 yıllık avcılar belediye başkanı mustafa değirmenci'nin koltuğuna oturmaya hak kazanmış yeni başkandır.tek tavsiyem,depreme karşı çalışmalara başlamasıdır.
  • yapilan tum karalamalara ragmen kazanan kadin belediye baskanimiz..
    yolu acik olsun.
  • başkanlığı hayırlı olsun. göçmenler hakkında söylediklerinin gerçeklik payı var mı bilmiyorum ama bu söylentilerin çok fazla sayıda göçmeni etkilediği ve mhp'ye yönelttiğini bizzat biliyorum. mhp'de tam gidilecek adres tabi.
  • istanbul'daki tek kadın belediye başkanı olmuş bu seçimleri kazanan. avcılar mı övünsün, istanbul mu utansın bilemedim.

yalnız benim tekrar oyumu alabilmek için çok çalışması gerekecek handan başkan'ın. kendisinin selefi güzelim avcılar'ı berbat hale getirdi. bunları düzeltmek için çok çalışması lazım.

kendisini yine de tebrik ediyorum. avcılar belediyesi'ne aktif bir twitter hesabı açarak ve şikayetleri an be an çözmeye çalışarak başlayabilir. bu yöntem kadıköy'de çok işe yarıyor.

bir de sokakların temizliği ve çok fazla sayıdaki bozuk yolun düzeltilmesi acil sorunlar arasında.

mustafa değirmenci gibi sadece göçmenlerin yaşadığı mahallelere yatırım yaparak değil, avcılar'ın tümüne yatırım yaparsa seçmenlerini mutlu eder.

yeni görevi hayırlı olsun.
  • bant kaydındaki ablalar gibi konuşan, sürekli aynı takım elbise ile görmeye alıştığımız nazik, başarılı ve kibar belediye başkanı.
    sosyal medya ekibine sabahın 06.30'unda tweet atılmayacağını anlatsa, tamam olacak.