• ing. el freni. ayrıca herhangi bir dvd video formatını mp4, avi ya da ogm yapan bir programdır ki ipod video dostları zaten tanırlar kendisini*.
    http://handbrake.m0k.org/
    (bkz: videora ipod converter)
  • 0.9.4 sürümüyle mac os ve linux için 64-bit destekleyen, sırf denemek için ubuntu kurdurtan program.. avi, ogm formatlarından ve xvid'den vazgeçmişler bir de bu sürümde..
  • olması gerektiği gibi olduğu söyleniyor.
  • iphone, ipod ve ipad icin video convert eden programlarin belki de en guzeli. en bir mukemmel ozelligi, altyazilari videoya gommeyip secilebilir olarak entegre etmesi. bir filmin hem turkce hem de ingilizce altyazisini videoya ekleyip istediginizi secebilmenize izin veriyor. kullanimi da kolay ve derli toplu. ayrica iphoneturkey.biz sitesi cok guzel bir rehber hazirlamislar bu program icin. buradan buyrun.

netekim, kullanin, kullandirtin.
  • şimdi ben bu programı kullanıyorum da iki gündür arıza veriyor. eyvallah sağolsun çeviyor neyin, çok işime yarıyor da nedense iki gündür bir bok çevirmiyor. tam başlıyor, kendi kendine kapatıyor. lan dalga mı geçiyorsun, ne istiyorsun, sorunun nedir onu söyle bari de düzeltmeye çalışayım değil mi? valla sinirlenmeye başladım artık ya.
  • yeni sürümü, 0.9.5 ortamlara akmış, öyle diyolar.

http://forum.handbrake.fr/…b0381e7ac8f57143be32af00
  • 0.9.5 sürümünden 0.9.6 geçmemle birlikte yaraklara gelmiş program. siz siz olun güncelleme talebini kabul etmeyin. ulan dil seçeneği kapandı. türkçe'ye getiremiyorum alt yazı için yani. hayır sildim, 0.9.5'i geri yükledim, onda da kapalı. yemin ederim sinirden ağlayacağım.
  • 29gb lık ham .mkv videosunu "2-pass" yöntemi seçili iken p7450 işlemcili laptopum da yaklaşık 33 saatin sonunda!(çüşünüz) 5gb a resmen sıfır kayıpsız gibi rip etmeyi başarmış program. bi ara iptal edicektim yeter lan diyip ama iyi ki sabretmişim. yoksa her filme 35 gb ayırmak için hdd fabirkasına sahip olmam gerekirdi.

hd filmleri 35 gb dan 7 gb a düşürmenin tadı ise bambaşka...
  • 0.9.9 versiyonu çıkmış kodlayıcı. ayrıca sitesi yenilenmiş, güzelleşmiş.
  • avchd yi cevirirken ses senkronizasyonunda mutemadiyen sican programdir .
hesabın var mı? giriş yap