şükela:  tümü | bugün
  • u23 bayanlar dünya şampiyonasında parlamakta olan çok çok genç voleybolcumuz. bu kız yeni neslihan demir olsun isterim.
  • (bkz: hande paladin)
  • u23 dünya şampiyonasında italya'nin ardindan brezilya'yı da madara eden sayı makinası. her durumdan sayı çıkarabiliyor ve daha 17 yaşında. allah sakatlık göstermesin.
  • 17 yasinda u23 dunya sampiyonasinda parlayan pasor caprazi. cok teknik bir stili var, yaradana siginip sert vurmak yerine (ornegin neriman ozsoy stili), daha yumusak ama cok daha nokta atisi yerlere gonderebiliyor topu. plaj voleybolu oyuncularindaki gibi ustun saha gorusu var. 17 yasindaki bir oyuncudan beklenmedik bir stil bu. boyle giderse kisa surede a takimda da gorebiliriz kendisini.
  • u23 dünya şampiyonasında adeta döktüren, oyunun sıkıştığı anlarda bulduğu sayılarla takıma hayat veren smaçör.
    ışık var bu kızda, takım finale de çıkmışken turnuvadan ödülle dönecek muhtemelen.
  • burada yazılanları okuyunca kendisini merak etmiştim. 27 eylül 2015 macaristan türkiye voleybol maçı'nda az süre alsa da smaç servislerini ve oyundaki sayılarını görebildik. maçı 5 sayıyla tamamladı.
  • biraz daha zamana ihtiyacı olan 18 yaşındaki smaçör. 1-2 sene sonra çok daha iyi bir seviyede olur.
  • kendisi meliha ismailoğluyla ile birlikte türk kadın voleybolunun geleceği olabilir. 2-3 sene sonraki ilk altının bir bölümü üç aşağı beş yukarı şöyle olur diye tahmin ediyorum: çapraz hande, köşe meliha, ortalar kübra akman ve ceylan arısan.
  • manşet almaya başlamış ne de güzel olmuş,dört numaradan da daha güzel hücum ediyor sanki gs maçında yüzdesi baya bombastikti.bu gidişle ezcacıbaşı ve milli takımın ikamesiz dört numarası olur
    hande kalp ben <3