şükela:  tümü | bugün
  • murat basoglu'nun sevgilisiydi.evlenmişler.
  • (bkz: ayhan bermek)
  • geçtiğimiz günlerde eşi murat başoğlu teknede bir kadin ile baya dudak dudağa yakalandi, herkes gayet mutevazi ve pek basinda görünmeyen bu kadının diyeceğini merak ediyordu.
    bugün hürriyet'de aynen şu cümleyi söylemiş "sadece bir insan değil, bir kadın, bir eş ve en önemlisi bir anne olarak yaşanan bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum. izin verirsen eğer ve hâlâ gerekliyse cevap vermem için biraz zamana ihtiyacım var".
    bu cümleyi, bildiğin spirituel akıl veren tiplerin "başına geleni sevgi ile kucakla, affet ve özgür birak" tarzi söylemine çok benzettim.
    eğer başına geleni bu kadar büyük olgunlukla karşılayabilecek kapasiteye geldiyse gerçek anlamda saygi duydum kendisine çünkü kadin veya erkek olsun aldatilmak insanoğlu için cidden büyük bir yaradir.
  • öncelikle (bkz: #69960744)

şoktan aklını yediğini düşündüğüm şahıs.

sen ömrün boyunca dişi sinekten bile kocanı kıskan. ona ekonomik olarak her türlü imkanı sun. nasılsa zenginim bir yere gidemez, en başta babam bitirir onu de. sonra kocan öz yeğeniyle basılınca bu deneyimi sevgiyle kucakla.

hangi milyarlarını döktüğü kişisel gelişim uzmanının sözleriyse bunlar.

hala boşanma davası açmamış olması, ardına bile bakmadan kaçacağı yerde ısrarla kaslı kocayı kaybetmeme başkasına kaptırmama çabalarıdır. kim ne derse desin.

bari hiç konuşma.
  • bak kızım! eve kapatmissiniz kendinizi. muhtemelen can sikintisindan gun boyu sosyal medyayi takip ediyorsunuzdur.
    buralari da okursunuz diye yazivereyim dedim.

olayın ahlaki ve hukuki boyutu ile yorum yapmayacagim fakat eger sen bu olayı 1 ay once ogrendiysen, ben de terra rossa degilim canim.

bir kadin, bir eş ve bir anne bu tür travmatik bir olayı yasayacak ve ilk günden itibaren kocasıyla ayni evde yasamaya devam edecek öyle mi?
    değil turkiye, dunya üzerinde hicbir milletten kadının yapmayacagi sey bu.

hatta daha da ileri gidip; diger aile buyuklerinin de bildigini dusunuyorum.
    kizin psokolog annesi, memur emeklisi babasi vs.

anlamamaniz, hissetmemeniz icin geri zekali olmaniz gerekirdi.
  • sırf zenginim istediğimi alırım diye put/heykel gibi adamı alırsan. herif seni dayısıyla bile aldatır genç hatunlara ders olması dileğiyle.
  • yaşlı nihal ziyagil.

ne boşanması, ailesinin "bu rezilliğin içinde olma boşan" çağrısına rağmen adamın ayaklarına kapanmış gitme terk etme diye.
  • 11.09.2017 tarihinde kuşadası adliyesinde eşinden anlaşmalı olarak boşanmıştır.

çocuklarının velayeti kendisine verilmiştir.
  • hande bermek'ten boşanma ertesi murat başoğlu açıklaması
    dün kuşadası adliyesi'nde murat başoğlu'ndan tek celsede boşanan hande bermek'ten açıklama geldi.
    avukatı aracılığıyla bir açıklama yapan hande bermek "yapılan asılsız haberlere dava açacağız" dedi.

-basın açıklaması-

müvekkilim hande bermek ve murat başoğlu gördükleri lüzum üzerine ortaklaşa bir kararla evliliklerini sonlandırma kararı almış ve 11.09.2017 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır.
    tüm kamuoyunun gözleri önünde yaşanan bu çok zorlu süreçte müvekkilim ve ailesi hakkında birçok asılsız, hiçbir hukuki mesnete dayanmayan, hakaret ve tehdit boyutuna varan çeşitli haberler ve yayınlar yapılmıştır. müvekkilim hande bermek bütün yapılmış ve yapılacak haberler ve yayınlar için hukuki ve cezai haklarını sonuna kadar kullanarak sorumlular hakkında gereken tüm başvuları yapacağını üzülerek bildirmektedir. bundan sonraki sürece saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.

saygılarımızla

hande bermek vekili

av.aslı çelik hatemi

şimdi herkes neyin ne olduğunu biliyor. siz yalnızca "gördüğünüz lüzum üzeri
    ne" boşanıyorsunuz ama konunun diğer kahramanı olan yeğen ve eşi de her ne hikmetse(!) şu günlerde boşanıyorlar.
    uzun bir aradan sonra, sonunda bir kadın olarak gerekeni yapıp boşanmışken neden bu açıklamayı yapıp kendinizi geriye düşürüyorsunuz?
    bu açıklama ile kendinizi ve evladınızı koruduğunuzu zannederken asıl eski eşiniz ve yeğeninin haklarını korumuş oluyorsunuz.
    kaldı ki madem bu evliliğin doğal süreci sonucu gelişmiş bir boşanma, açıklamayı neden eski eşinizle ortak olarak değil de, yalnızca kendi adınıza yapıyorsunuz?
  • hande peyda olmak ya da vermek'tir.

(bkz: dîvânü lugati't-türk)

bermek: vermek, peyda olmak.