şükela:  tümü | bugün
  • yeğenin bayramlarda el öpmeye gelmesinin yasaklanması neticesinde olan barışma.
  • (bkz: size ne amk)

lan ne kadar meraklısınız insanların özeline girip hayatlarını sikip atmaya. iki insan arasında olan bir şey bu anlayabiliyor musunuz bunu ister barışırlar ister barışmazlar. hala ne vuruyorsunuz? *
  • ben adama değil kadına kızarım artık böyle bir durumda. kadın dediğin ekonomik özgürlüğü de varsa azıcık onurlu durmalı bir noktadan sonra.
    bu adam değil miydi, daha bir hafta önce alejandro hernandes adıyla uluslararası bir arkadaşlık sitesinde profil açıp, kendini bekar olarak tanıtıp sevgili arayan?
  • sikimizde olmayan bir olay.

ahlakını murat başoğlu'na göre kalibre eden mallar düşünsün.
  • o değilde burada yazarın birisi demişti "herif alfa, karısı bundan vazgeçmez, ikisine de çakıştırarak gider" falan diye.

kimdi lan o?
    insan sarrafıymışsın sayın yazar, bravo valla.

tanım: ilginç bir olay.
  • birlikte olduklarını kim çıkardı arkadaş. birlikte değil, şoktalarmış. şokta oldukları için birbirlerine destek oluyorlarmış. bla bla bla.
  • günümüzde ülkemizin geldiği kin nefret ortamına rağmen barış'ı ve affetmenin azizliğini fark etmemize sebep olan asil duruştur.
    gerçi affettiğini bilememde.
    ayrıca (bkz: size ne amk)
  • karısının ilişkiden önceden haberi olduğunun ve ilişkiyi kabul ettiğinin delili olabilecek iddia. belki de zaten birlikte takılıyorlardı.
  • türkiye'de bermek soyismi mi varmış? diye sordurtan hadise.

(bkz: bermekiler)

halife harun reşit döneminin en güçlü ailesi. harun reşit bunların fetullah gibi her fışkıya karıştığını görünce aileyi yeryüzünden kazıyor. iranlı bir aile. ilginç geldi. bermek soyadını görünce konuyla alakasız yazayım dedim.
  • bugün gazetede gördüm ki murat'ı sevdim, seviyorum, seveceğim demiş. murat çok olgunlaşmış. e bu adam önceden de aldatmadı mı zaten? o fotoğraftakilerin burcu olduğuna inanmıyorum demiş. adam kendi reddetti de bizim mi haberimiz yok? burcu reddetti de bizim mi haberimiz yok? ee? kaldı ki başka kadın bile olsa defalarca aldatılmışsın. daha adamı ne koruyorsun ben anlamadım. gerçi bu ülkede neler unutuldu. bunlar da unutulur.

oğullarına bir şey yansıtmamaya uğraşıyorlarmış. o çocuğa yansıyan yansıdı artık. ne yapsanız boş.