şükela:  tümü | bugün
  • kahramanlar dizisinin ekrana kazandıracağı yeni yüz. ankara tevfik fikret lisesi mezunu. başarılarının devamını dileriz.
  • benim dünyalar güzeli arkadaşım, çok çabaladı, çok emek verdi, karşılığını alma yolunda son hızla ilerliyor...yüreği yüzünden daha güzeldir.
  • göz teması çok başarılı. gözleriyle bence duygularını çok iyi yansıtıyor. bir de "sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart". katılıyorum.
  • kendisi tatlı sohbeti tatlı baya bildiğiniz tatlı bir insan yahu..hani şirine desem abartmış olmam heralde..umarım bu naifliğini hiç bir zaman yitirmez,yolu da sonuna kadar açık olur..
  • program sunduğu trt'de adı-soyadı hande demirdoğan olarak yazılan oyuncu.

normaldir... bir kuruma o kadar badem bıyıklıyı doldurursan, böyle güzel kadın görünce dünyaları değişmiştir. siz adını doğru yazdıklarına şükredin.

kendisini geçtiğimiz mart ayında, yağmurlu bir istanbul akşamında, bir arkadaşın doğumgünü partisinde görmüştüm.

bir kadın eğlenirken bile bu kadar melankolik ve ağlamaklı gözlerle bakamaz arkadaş... bakan varsa da ben görmedim.
  • ibreti alem dizisiyle "devam" diyen oyuncu.
  • ibret-i ailem de rol alan güzellik abidesi. nasıl ki baş roldeki eleman kızı görür görmez "çocuklarımın anasını buldum!" dedi, ben de hemen hemen aynı tepkiyi verdim. bu ne güzellik, bu ne masumluk. sırf bu kızı görebilmek için diziyi kaçırmam arkadaş.
  • trt çocukkanalında hatırlar mısınız? isimli programı sunan kadın. kedi canını senin.
  • dün aydilge konserinde önce asansörde karşılaştığım sonra azcık yanımdaki masada takılan şeker kız buymuş. daha önceden tanımıyordum yanımdaki arkadaşım tanıdı. masasına baya bir bakış attım ama o kendi dünyasındaydı :( anca 3-5 defa göz göze geldik. hoş kızmış ya. sonra yanına saplar geldi o biraz moral bozucu oldu. çok üzüldüm çok ağladım. bir tanışaydık iyiydi.

eve gelince bu fotoğrafını buldum çok aybettin hande karşim. harakiri yabazağım şimdi. sapı varmış yani. çok üzücü.

(bkz: armudun da sapı var ama biz koparip yiyiyoruz)

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/…39764_n.jpg
  • çok ama çok güzel bir kadın. umarım başarılı yapımlarda yer alırda bizi kendisinden mahrum bırakmaz.