1. benim dünyalar güzeli arkadaşım, çok çabaladı, çok emek verdi, karşılığını alma yolunda son hızla ilerliyor...yüreği yüzünden daha güzeldir.
  2. göz teması çok başarılı. gözleriyle bence duygularını çok iyi yansıtıyor. bir de "sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart". katılıyorum.
  3. kendisi tatlı sohbeti tatlı baya bildiğiniz tatlı bir insan yahu..hani şirine desem abartmış olmam heralde..umarım bu naifliğini hiç bir zaman yitirmez,yolu da sonuna kadar açık olur..
  4. program sunduğu trt'de adı-soyadı hande demirdoğan olarak yazılan oyuncu.

normaldir... bir kuruma o kadar badem bıyıklıyı doldurursan, böyle güzel kadın görünce dünyaları değişmiştir. siz adını doğru yazdıklarına şükredin.

kendisini geçtiğimiz mart ayında, yağmurlu bir istanbul akşamında, bir arkadaşın doğumgünü partisinde görmüştüm.

bir kadın eğlenirken bile bu kadar melankolik ve ağlamaklı gözlerle bakamaz arkadaş... bakan varsa da ben görmedim.
  5. çok güzel kadın. farklı bir havası var ve beni saatlerce ekrana gözümü kırpmadan kitlemeyi başarıyor. çok doğal ve duru güzel öyle alışılagelmiş bir güzellik değil onunkisi. çok beğendim kendisini şahsen keşke bir doğum günü partisinde de ben görsem kendisini.