• sevemiyorum, oyunculuk sıfır izleyemiyorum, tahammülüm yok bu kıza karşı
  • çirkin denilemez ama yüzü çok büyük. suratı annemin karnıyarık yaptığı yayvan tencereye benzeyen hanımefendi. tanım yaparken oyuncu demedim dikkat ederseniz. bu hanımefendi kardeşimiz çirkin kategorisine girmez, ortalama bir tip ama bunda başka bir şey var. huyunu suyunu bilmem, belki öyle değildir ama bakışlarından dahi ben güzelim gibilerinden fazla özgüvenden gelen şımarıklık fışkırıyor gibi. özgüveni güzelliğine bağlı kadın basitliği kadar beni iten bir şey yok. güzelliğe bağlı özgüven hep ortalama güzellikte kadınlarda oluyor ama onlar ortalama olduklarını kabul etmiyorlar. bu kız öyle bir şey.
  • kim ne derse desin şişkodur ve patates suratlıdır.
  • çok güzel bir kadın. bazen güzel demek bile az gelir dediğim oluyor. oynadığı bir diziyi - sadece bir bölüm dayanabildim- komple sesi kısıp izlemişliğim var.
  • leş ingilizcesiyle çığır atlamış yeteneksizlik abidesi. bir insan hiç mi açıp bakmaz iki kelime konuşabilmek için. değersizliğine değersizlik katmıştır.

böyle harika handecim, umarım giderek hayatımızdan çıkar ve hak ettiğin yere gelirsin. öpmeyeyim canım, daha yeni ütü yaptım.
  • annelerin ideal gelin adayı tipinde bir güzelliği var bence. bu yüzden ilgi gördüğünü düşünüyorum. hani kühnenin alman tipi ve türk tipi diye iki turşu çeşidi var ya, bu da işte türk tipi güzellik tanımlamasına uyuyor.

beyaz tenli checked
    boyu ortalamanın üstünde checked
    balık etli checked
    hanım hanımcık bir dış görünüş checked

maxim en seksi 100 kadın listesi için uygun değil yani bu ikisini bir ayırmak lazım.

çirkin bilmem ne diye de abartmayın o kadar da uzun boylu değil. sokakta bu ayarda binlercesi olması çirkin olduğunu göstermez.
  • var olduğu projeyi izlememe, takip etmeme sebebim. o kadar severim!
  • şans eseri adını gördüm sözlükte, kimmiş bu ya dedim. buna mı ölüyorsunuz beyler yapmayın ya, yanaklara bak sokağa çıksan aynı tipte 50 kadın görürsün 1 saatte. ölünmez, yoklukta bile belki gideri olur. ya bakışında salt sinsilik var kızın iyi mi oyuncu bilemedim de bende yarışa arkadan başlar.
  • kötü oyunculuğu ile gündeme gelmiş kız. youtube’a hande erçel oyunculuğu yazdım karşıma bir video çıktı ;

https://youtu.be/4fbhz1mj564

adam ne kadar rol için kendini yırtsa da, kız adeta komedi filminde gibi.
  • azalarak, bitme eğilimine giren son dönem ünlüsüdür.
hesabın var mı? giriş yap