şükela:  tümü | bugün
  • 1 haftadır kayıp olan trans kadın. yakılarak katledilmiş bedeni bulunmuş.

"napıyolarsa yapsınlar, bana uzak olsunlar" nötrlüğü mü bu yaşam formlarına bu cesareti veriyor anlamıyorum, anlayamayacağım da.

azalarak değil, direkt bitmemiz gerekiyor. hakkaten ben cinayet, taciz haberlerine dayanamıyorum artık. ve bu ülkeye özel bir durum da değil, geçen gün çin'de öğrencisini taciz eden "öğretmen" (!) ebeveynler tarafından soyulup, çıplak dövüldü. haberin forum kısmında dünyanın her yerinden insanlar "bizim ülkede kız suçlanırdı" yorumu yapmış.

genlerimizde leş bir bozukluk var, bastıranlar ve bastıramayanlar olarak ikiye ayrılıyoruz, bu "tümörlü", potansiyel pis bedenlerimizi kayıtsız şartsız yok etmeliyiz.

ha ayrıca; onur yürüyüşleri de eğlenmek üzere toplaşılmış partiler bu arada, katılıyorum, aynen, kimsenin elleştiği yok bu insanlara. gerizekalı.

edit: kaynak unutmuşum sinirden
  • farklı düşüncelere karşı olan nefret ,ama sosyalist olun ,ama trans olun ,ama ermeni olun, ama suriyeli olun,ama roman olun peşinizi bırakmıyor bu ülkede türk-müslüman- erkek olma şartlarını sağlamadığınız sürece ikinci sınıf vatandaşsınız,bu etikete sahip değilseniz doğar doğmaz mücadele başlıyor.bir insanı yakarak öldürmenin arkasında nasıl bir hınç nasıl bir gözdağı nasıl bir vahşet yatıyor anlayamıyorum,bu konuda tek bildiğim hayatım boyunca anlayamayacağım onları.
  • eh be cahil ana-babalar. çocuğunuzun ibne olmasından korka korka katile, tecavüzcüye çevirdiniz bebelerinizi. amcasına açtırıp gösterdiğiniz pipisinin şimdi kesilmesini dileyen binlerce insan var. cinsiyetinin üstünlüğüne o kadar güveniyor ki bir adam kadınlığa döndü diye nefret ediyor ondan, öldürüp yakıyor da rahatlamıyor. fak dis kaynda şit.

tanım: katledilmiş zavallı bir kadıncağız.
  • toplumun iki yüzlülüğünün aynası kadındır.
    özgecan aslan cinayetinde ortalığı ayağa kaldırıyordunuz. masum(kime göre, neye göre?) genç ve güzel olana mı sadece duyarlılığınız? trans olana da göstersenize o mükemmel insanlığınızı?
    ama olur mu? biri tatlı bir üniversite öğrenciydi diğeri transeksüel. hak etmiştir o yanarak ölmeyi!
    bu ülkede sizden olmayan herkes yanarak ölmeyi hak eder zaten, hande neden istisna olsun?
  • yakılarak katledilmiş bir trans kadın. cümleye devam edemiyorum utancımdan.
  • nefret sucu yasalar tarafindan taninmadigi muddetce daha cok guzel insanin kaderdasligini yapacagi trans kadin.
  • yakılarak öldürülen kadıncağız. bu ülkedeki lgbti nefreti bitecek gibi görünmüyor.
  • aşağılık yaratıklar tarafından yakılarak katledilen trans kadın.

sabah lgbti eylemine sopayla saldırıp, akşam seks işçisi translara koşan, "işini görünce" de bu insanlara saldıran ikiyüzlü şerefsiz sürüsü.
  • çok yakın arkadaşımın yakın bir arkadaşıymış kendisi, ağlaya ağlaya anlattı, bir ara sevgili olmayı düşünüyorduk dedi. kendisinden öğrendim bugün; o da olmasa duymayacaktım bile, hani nerede sözlük? medya? haberlere neden çıkmıyor? neden gündemde galatasaray-beşiktaş maçı var? önce kaçırılıp, köpeklere saldırıltıp bira şişesi atılmış, işkenceler edilmiş, daha sonra öldürülüp kanepede saklanmış bir kadın var ortada. ağlamaktan başka bir şey gelmiyor elimden, düşündükçe kusasım geliyor ; tecavüz edecek kadar bile sevmemişler,hoşlanmamışlar kendisinden! manşet bile olamamış ki öldürülse bile bilinmek isterdi. bilinmek isterdi ki iki yüzlü milletimiz tek nasiplendikleri olay olan can kaybından ötürü bir duruş alsınlar, unutulmasın en azından! bunu isteyeceğini biliyorum çünkü korkusuzdur o, hepimizden korkusuzdur. ama yok, o bile olmadı, katilleri linç edilmedi özgecan aslan olayındaki gibi. bunları bilse defalarca tekrar tekrar nefret ederdi kendisinden. neden bir tek lgbt üyeleri sahip çıkmaya çalışıyor bu kıza? böyle mi olacağız? çocuğunuzun ya da güzel üniversiteli kızların başına geldiğinde ortalığı nasıl ayağa kaldırdınız.şimdi neden susuyorsunuz!
  • madimedia, kendisi için bir video hazırlayarak, "nefret cinayetlerine dur de" mesajını tekrarlamış.

https://www.youtube.com/watch?v=vpqlld3u0m4