şükela:  tümü | bugün
  • "oradan bir sayı daha silin lütfen."

+1'im ile destek olduğum kampanya.
  • birazcık empati kurabilen herkesin imza vermesi gerekir. bir insan sırf cinsiyet değiştirdiği için yakılarak katledildi ve failler hala dışarda. vasıfsız devlet paran varsa sana adalet veriyor, paran yoksa haklıyken haksızsın bu yüzden halk olarak bizler bir şeyler yapmalıyız. imzalayın lütfen, o adiler hala dışarda diyorum.
  • imzaladığım kampanyadır.
    rica ediyorum bu konuda biraz daha duyarlı olalım.

yaşama hakkı herkesindir. kimsenin bunu almaya hakkı yoktur.
  • upluyorum.
  • her duyarlı insanın bu gibi durumlara ses çıkarması destek olması lazım. son zamanlarda artan haksızlık hukuksuzluk insan hakları ihlalleri vs. gibi olgular bizleri safları daha sıkı yapmaya, daha fazla omuz omuza olmaya itiyor arkadaşlar.
  • her dakika güncellenmesi, gündemde tutulması gereken kampanyadır. insan hayatını kendi gibi olmayanlar için yok etmek bu kadar kolay olmamalı. bu heriflerin acilen hapsi boylaması lazım.

+1
  • neden kimse destek olmuyor?
    neden bu gündemde tutulmuyor?
    topluca homofobik misiniz?
    destek olduğum ve upladığım kampanya.
  • yaşları, cinsel kimlikleri, medeni halleri ve bir kimlik ifadesi olan tüm unsurları göz önünde bulundurulmaksızın acımasızca katledilen bütün kadınların hakları aranmalıdır! onlar artık hayatta değil, konuşamıyor, ağlayamıyorlar...

eylül cansın da bir özgecan aslan da hande kader de. şiddet gören ve katledilen bütün kadınlar, farklı koşullarda olsalardı yaşama dair küçük ama önemli mucizeler ortaya koyarlardı eminim.
    yaşamak cinsel kimliğinden bağımsız olarak herkesin hakkı, bu hakkı görmeyen, tanımayan helak olur umarım.

not: kampanya +1