şükela:  tümü | bugün soru sor
  • serdar ortaç'la hep beraber programına pijamalarıyla katılmış sunucu, reklam oyuncusu, bişi. sevimli, çocuksu.
  • armağan çağlayanlı avea reklamında görüp her seferinde "kimdi bu yaa?" tepkisi vermeme ve popstar yarışmacılarını bir bir hatırlamaya çalışmama neden olan bayan.. medyatava isimli sitenin verdiği habere göre 2004-2005 sezonunda kanal d'de yayınlanacak turkstar yarışmasını yine armağan çağlayan ile birlikte sunacaklarmış..
  • molped reklamındaki kızlardan biri olması suretiyle ünlenmiş ama şan,şöhret,ün,nam vs. püsürden uzak kalmak istediğini ısrarla belirten hatun.(bkz: bambaşka biri)
  • zamanında aynı iskeleden denize atladığım, ama ben iskeleden atlarken acaba burası yeterince derin mi diye düşünürken o sadece iskelenin merdiveninden yukarı çıkarkenki görüntüsünü merak etmekteydi, ve işte sonuçta ikimizde duruşumuzu ortaya koyduk. o bir reklam yıldızı bense sadece bir ekşi sözlük yazarıyım.
  • bu sabah uyandığımda yatağımda yanımda gördüğüm kişi.*
  • dolunay dizisinde tan sagturk'un yapiskan sevgilisi rolunde oynuyor. avea reklamlarindaki haliyle hatirlayanlar kesin taniyamazlar, havalanmis falan. ancak rol yetenegi yok, "nerdesin", "aşkııım" dedikce insanin sinirlerini tepesine cikartiyor.
  • süfer bacaklara sahip oyuncu. böyle bildiğin taş yani...

severek izleyenlerdeniz.
  • gercekten cok iyi oynayan oyuncu. yahsi cazibe'deki rol modeli* avrupa yakasi selin'in neredeyse aynisi olsa da yorumuyla farkini ortaya sahane koyuyor kendisi. tebrik edip, basarilarinin devamini dilemekten baska bir sey gelmez elimizden.
  • 1999 yilinda suleyman demirel universitesi sosyoloji bolumunu kazanmis, isparta'ya ve universiteye ancak yarim donem dayanabilmis ve istanbul'a geri donerek televizyon dunyasina adim atmistir.
  • şu sıralar yahşi cazibede canlandırdığı simge karakteri, çok itici gelmişti ilk zamanlar bana. ama şimdi bakıyorum da, barış* karakteri ile birlikte, diziyi izleme sebebim haline geldiler. bence simge karakterini canlandırmak iyi bir oyunculuğun yanı sıra biraz cesaret de isteyen bir iş. jest ve mimikleri harika. sanırım bu hatun türkiye'nin dişi jim carrey'si olma yolunda ilerliyor. ilgi ile takip ediyoruz kendilerini.