şükela:  tümü | bugün
 • fatih altaylı'nın gereksiz ve yersiz tepkisine maruz kalan sunucu. hande hanım zaman zaman saçma sorular sorsa da emre'yle ilgili sorusunda gayet haklıydı.

  şunu da belirteyim, hande sarıoğlu galatasaray taraftarı, fatih altaylı galatasaray taraftarı, bunları yazan ben de galatasaray taraftarıyım.

  fatih altaylı gayet de adamına göre yorum yapan bir insan. bunu ahlaksızlık olarak görüyorsa yapmaması lazım. emre belözoğlu o tokadı atsaydı net kırmızı derdi.
 • http://yfrog.com/khdm1zyj

  sevdiceğinin şu adem evladığı olduğunu öğrendiğimden beri ,varoluş üzerine aforizmalar düzmeye başladım.
 • aşk-ı memnu final bölümlerinde esma sultan'daki düğün görevlisi olarak oynayan ve bana göre dizi boyunca ekranda belirmiş olan en güzel hatun kişidir.

  sevgili suserler an itibariyle adları bilinmeyen taş gibi hatunlar listemizden birini daha çıkarmış bulunmaktayız,hayırlı ve ugurlu olsun.swh

  http://www.bgajans.com/…uncular/5036/01_5036_01.jpg

  http://www.facebook.com/…?id=100001018652796&ref=ts
 • emre'yi sevin sevmeyin kız riyakarlığı ortaya çıkarmıştır.tebrik ediyorum zekasını.
 • bikiniyi görsel olarak çok çok etkili kullandığı bir gerçek...
 • maddi durumu olmadığı her halinden belli olan seyyar satıcı ya da taksicilerle çingene pazarlığı yapan bağyan.

  tamam yarışmadasın pazarlık yaparsın ama kimseyi zorlamaya, para vermeden iş yaptırmaya hakkın yok.
 • star tv’de yayınlanan pasaport adlı yarışma programının güzel ve sempatik sunucusu. kendisi başlı başına programı izleme sebebim oldu. ayrıca çok da sportif, gayretli, hızlı ve doğru kararlar veriyor. takım çalışması desen o da var, aşşşırı derecede sevimli, munis ve de kedi.
 • kendisi hakkında şunu söylesek yeterli olur zannedersem:

  adama çarkıfelek izletir. o derece.
 • gülse birsel ve beyazıt öztürk ikilisinin (bkz: yalan dünya) adlı yeni dizisinde yer almak için social network sitelerinde kendini yırtan cırcır hatun.
  bir insan kendini bu kadar da bulunmaz hint kumaşı sanamaz yok efendim ''dizide yer almazsam bu camiayı bırakırım'' da bilmemne bıdı bıdı. pardon hangi camia? hangi statü? çok absürd değilmi millet? birileri orasını burasını açıp ekranlarda tutunmaya çalışıyor, editör bir sevgili üzerinden kendini bişeylere dahil etmeye çalışıyor birileri de kalkmış bu hatunu övüyor da övüyor! hadi zamanın ötesindekilere yollayın bunu. densizliğin yüzsüzlüğün daniskası! pes!!

  her yıl binlerce kişi bunun okulundan şusundan busundan mezun oluyor aç geziyor birileri de kalkmış kendi kendine triplere giriyor, hadi canım sende!
 • çok güzel bir kadınken estetik ameliyatlarla kendisini mahvetmiş ve orta halli bir görünüme kavuşmuş sunucu kişisi.

  edebiyat bölümü mezunu olmasına rağmen irticalen konuşmayı hiç beceremiyor. sporu seviyor fakat yeterince ilgilenmediği için çok açık veriyor. ingilizce telaffuzları oldukça kötü. bu kadar gömdüm azıcık öveyim, vücudu gerçekten iyi. boy, pos, endam yerinde.