şükela:  tümü | bugün
77 entry daha
 • bu geceki programda (habertürk tv spor saati) fatih altaylı’nın -her zamanki gibi- mobbingine maruz kalan sunucu. altaylı bugün tüy dikti ve programı terk etti.

  edit: olayın gelişimi için (bkz: #98596127).

  edit 2: programdaki ilgili anların linki.
 • kaç zamandır acaba kimin torpillisi diye merak ettiğim moderatör. durmadan söz kesiyor, amatörce şakalar yapıyor ve saçma çıkışları ile işin ehli olan kişilerin konuşmaları yarıda kalıyordu. emin çağlar varken, sırf birazcık alımlı diye bu estetik güzeli çarkıfelek mankeni tipi nasıl programın başına getirirler, akıl almıyor. üstelik spordan da pek anlamıyor. kadın olsun ama en azından şükran albayrak gibi işi bilen insanlar olsa şu sektörde. hayret bir şey gerçekten.
 • fatih altaylı'nın gereksiz ve yersiz tepkisine maruz kalan sunucu. hande hanım zaman zaman saçma sorular sorsa da emre'yle ilgili sorusunda gayet haklıydı.

  şunu da belirteyim, hande sarıoğlu galatasaray taraftarı, fatih altaylı galatasaray taraftarı, bunları yazan ben de galatasaray taraftarıyım.

  fatih altaylı gayet de adamına göre yorum yapan bir insan. bunu ahlaksızlık olarak görüyorsa yapmaması lazım. emre belözoğlu o tokadı atsaydı net kırmızı derdi.
 • fatih altaylı ne zaman denk gelsem bu kızı azalıyor du zaten. adam bildiğiniz mobingi televizyon karşısında uyguluyor ve kimse ses çıkarmıyor. hatta estetikli diye kıza bu mobingi reva gören bile var. şimdi fanatik düşüncelerinizi bir kenara bırakın ve iş yerinde bu tarz bir muameleye uğradığınızı düşünün biraz empati yapın.
  fatih altaylı zaten hiç değişmedi, en son trafik polisine küfür etmişti. maalesef eğitilmesi ve düzelmesi imkansız bir fanatik.
 • fatih altaylı'nın arabasına binip içli içli ağlamasına sebep olan moderatördür. fatih altaylı gibi bir şahsiyeti tek soruyla nakavt etmiştir. levent kırca bir, hande lala sarıoğlu iki.
 • adını öğreten spiker, bravo.

  --- spoiler ---

  sunucu kız aşırı itici, hayatımda ilk defa seyrettim kendisini ekranda ve el kol hareketleri-makyajı-beş metrelik tırnakları ve ağzını yaya yaya bilirkişi edalarında yorumları ile haşlanmayı hak ettiğini söyleyebilirim. zaten fatih altaylı’dan hemen sonra serkan reçber’i de çıldırttı, adam bence sarı kart diyor “ne alakası var yoğunluğunu şiddetini mi tartışacağız” diyor. akıllı kızmış ama on sene program yapsa bir yere varamazdı böyle sivrilmeye çalışıyor sanırım. tanıma gelirsek: bugünkü programı terk etmekte haklı olan gs holiganı.
  --- spoiler ---
 • emre'yi sevin sevmeyin kız riyakarlığı ortaya çıkarmıştır.tebrik ediyorum zekasını.
 • umarım fatih altaylı yüzünden işinden olmaz.

  fanatik orospu çocuklarının hakkında söylediklerine iftiralara kanmayın.

  kadın işini yapıyor. kendisine hep kolay sorular sorulmasına alışkın olan altaylı afallayınca kadına saldırıyor.
 • levent kırca'nın mirasını devam ettiren güzel, zeki ve akıllı kadın, tebrikler.
 • fatih altaylı'nın atarından değil, niteliksizliğinden ötürü zaten acilen kovulması gereken baby doll...

  orayı hakkıyla dolduracak zilyonca gazeteci kadın varken bu torpilli + estetik mucizesinin fatih altaylı gibi bir adamın karşısına dikilmesi zaten fatih altaylı'ya hakarettir.

  fatih altaylı dört dörtlük bir adam değil de karşısına bu ucubeyi koyarsanız adam bi yerde haklı olarak patlar.

  edit:
  üstüne bir de twitter'a bakayım dedim... yok arkadaş bu ülkenin her yerinden cühelalık, holiganlık, rezillik akıyor. ben ki gs nefretiyle yanıp tutuşan bir insanım ama sırf gs'li olduğu için altaylı'yı gömeyim diye bu niteliksiz zerzevatı savunarak kendime saygısızlık edemem.

  3 büyükler istanbul takımı evet ama taraftarlarının alayı köylü... ulan siz kim istanbul takımı tutmak kim! bu kafayla çemizgezek spor'dan ötesinin maçını dahi izlememeniz lazım!..
75 entry daha