• bu geceki programda (habertürk tv spor saati) fatih altaylı’nın -her zamanki gibi- mobbingine maruz kalan sunucu. altaylı bugün tüy dikti ve programı terk etti.

edit: olayın gelişimi için (bkz: #98596127).

edit 2: programdaki ilgili anların linki.
  • fatih altaylı'nın gereksiz ve yersiz tepkisine maruz kalan sunucu. hande hanım zaman zaman saçma sorular sorsa da emre'yle ilgili sorusunda gayet haklıydı.

şunu da belirteyim, hande sarıoğlu galatasaray taraftarı, fatih altaylı galatasaray taraftarı, bunları yazan ben de galatasaray taraftarıyım.

fatih altaylı gayet de adamına göre yorum yapan bir insan. bunu ahlaksızlık olarak görüyorsa yapmaması lazım. emre belözoğlu o tokadı atsaydı net kırmızı derdi.
  • fatih altaylı ne zaman denk gelsem bu kızı azalıyor du zaten. adam bildiğiniz mobingi televizyon karşısında uyguluyor ve kimse ses çıkarmıyor. hatta estetikli diye kıza bu mobingi reva gören bile var. şimdi fanatik düşüncelerinizi bir kenara bırakın ve iş yerinde bu tarz bir muameleye uğradığınızı düşünün biraz empati yapın.
    fatih altaylı zaten hiç değişmedi, en son trafik polisine küfür etmişti. maalesef eğitilmesi ve düzelmesi imkansız bir fanatik.
  • fatih altaylı'nın arabasına binip içli içli ağlamasına sebep olan moderatördür. fatih altaylı gibi bir şahsiyeti tek soruyla nakavt etmiştir. levent kırca bir, hande lala sarıoğlu iki.
  • behlül ile nihal’in düğün organizatörü olarak tanıdık. bu akşam moderatörü olduğu spor saati programında, ömer bayram’ın tokat olayını yumuşatmaya çalışan fatih altaylıya ders vermiştir. hatta altaylı dayanamayıp programı terk etmiştir.
  • emre'yi sevin sevmeyin kız riyakarlığı ortaya çıkarmıştır.tebrik ediyorum zekasını.
  • levent kırca'nın mirasını devam ettiren güzel, zeki ve akıllı kadın, tebrikler.
  • fatih altaylı'nın atarından değil, niteliksizliğinden ötürü zaten acilen kovulması gereken baby doll...

orayı hakkıyla dolduracak zilyonca gazeteci kadın varken bu torpilli + estetik mucizesinin fatih altaylı gibi bir adamın karşısına dikilmesi zaten fatih altaylı'ya hakarettir.

fatih altaylı dört dörtlük bir adam değil de karşısına bu ucubeyi koyarsanız adam bi yerde haklı olarak patlar.

edit:
    üstüne bir de twitter'a bakayım dedim... yok arkadaş bu ülkenin her yerinden cühelalık, holiganlık, rezillik akıyor. ben ki gs nefretiyle yanıp tutuşan bir insanım ama sırf gs'li olduğu için altaylı'yı gömeyim diye bu niteliksiz zerzevatı savunarak kendime saygısızlık edemem.

3 büyükler istanbul takımı evet ama taraftarlarının alayı köylü... ulan siz kim istanbul takımı tutmak kim! bu kafayla çemizgezek spor'dan ötesinin maçını dahi izlememeniz lazım!..
  • şu rüzgarı levent kırcanın programında yapsaydı en azından tarihte yerini edindiği rezilliğini izlemek zorunda kalmazdı
  • o değil de hande lala mıdır nedir şu anda fatih altaylı'ya yaptığı pr için dualar ediyor göbekler atıyordur. şu ana kadar çarkıfelek sunucusu olarak bilinen hatun hayatında ilk defa bu kadar konuşulur oldu çünkü.

bu arada fatih altaylı'nın "bu yaptığın bana karşı bir saygısızlık olarak kayıtlarıma geçmiştir" diyerek güya çaktırmadan kovma tehdidi yapmış olması çok komikti.
    ulan "kovacam seni" desen bu kadar tehdit etmiş olurdun zaten. noldu şimdi aba altından mı gösterdin sopayı? bildiğin sopayı kadının kafasında kırmaya çalıştın amk.
    bu kadar tecrübeli, makam sahibi insanlar karıncayı siker belini incitmez öyle usturupludur, oturaklıdır ama fatih altaylı bildiğin atarlı çocuk gibi. ergen de değil. 60 yaşında adamsın, yılların müdürüsün. az yol yordam bilir insan.
hesabın var mı? giriş yap