şükela:  tümü | bugün
 • adını öğreten spiker, bravo.

  --- spoiler ---

  sunucu kız aşırı itici, hayatımda ilk defa seyrettim kendisini ekranda ve el kol hareketleri-makyajı-beş metrelik tırnakları ve ağzını yaya yaya bilirkişi edalarında yorumları ile haşlanmayı hak ettiğini söyleyebilirim. zaten fatih altaylı’dan hemen sonra serkan reçber’i de çıldırttı, adam bence sarı kart diyor “ne alakası var yoğunluğunu şiddetini mi tartışacağız” diyor. akıllı kızmış ama on sene program yapsa bir yere varamazdı böyle sivrilmeye çalışıyor sanırım. tanıma gelirsek: bugünkü programı terk etmekte haklı olan gs holiganı.
  --- spoiler ---
 • emre'yi sevin sevmeyin kız riyakarlığı ortaya çıkarmıştır.tebrik ediyorum zekasını.
 • umarım fatih altaylı yüzünden işinden olmaz.

  fanatik orospu çocuklarının hakkında söylediklerine iftiralara kanmayın.

  kadın işini yapıyor. kendisine hep kolay sorular sorulmasına alışkın olan altaylı afallayınca kadına saldırıyor.
 • levent kırca'nın mirasını devam ettiren güzel, zeki ve akıllı kadın, tebrikler.
 • fatih altaylı'nın atarından değil, niteliksizliğinden ötürü zaten acilen kovulması gereken baby doll...

  orayı hakkıyla dolduracak zilyonca gazeteci kadın varken bu torpilli + estetik mucizesinin fatih altaylı gibi bir adamın karşısına dikilmesi zaten fatih altaylı'ya hakarettir.

  fatih altaylı dört dörtlük bir adam değil de karşısına bu ucubeyi koyarsanız adam bi yerde haklı olarak patlar.

  edit:
  üstüne bir de twitter'a bakayım dedim... yok arkadaş bu ülkenin her yerinden cühelalık, holiganlık, rezillik akıyor. ben ki gs nefretiyle yanıp tutuşan bir insanım ama sırf gs'li olduğu için altaylı'yı gömeyim diye bu niteliksiz zerzevatı savunarak kendime saygısızlık edemem.

  3 büyükler istanbul takımı evet ama taraftarlarının alayı köylü... ulan siz kim istanbul takımı tutmak kim! bu kafayla çemizgezek spor'dan ötesinin maçını dahi izlememeniz lazım!..
 • şu rüzgarı levent kırcanın programında yapsaydı en azından tarihte yerini edindiği rezilliğini izlemek zorunda kalmazdı
 • ünide aynı katta olduğumuz için her denk geldiğimde güzelliğiyle "vay be" dedirtiyordu. zaten ondan sonra aldı yürüdü, umarım yaptığı işte başarılı olur.
 • fatih altaylı sal şu kızı be abi geçen yine benzer bi olay yaşandı hande hanım yine haklıydı arkandayız bacım.
 • keşke fatih altaylı'ya ben salak mıyım diye sorsaydı dediğim şahsiyet.
 • o değil de hande lala mıdır nedir şu anda fatih altaylı'ya yaptığı pr için dualar ediyor göbekler atıyordur. şu ana kadar çarkıfelek sunucusu olarak bilinen hatun hayatında ilk defa bu kadar konuşulur oldu çünkü.

  bu arada fatih altaylı'nın "bu yaptığın bana karşı bir saygısızlık olarak kayıtlarıma geçmiştir" diyerek güya çaktırmadan kovma tehdidi yapmış olması çok komikti.
  ulan "kovacam seni" desen bu kadar tehdit etmiş olurdun zaten. noldu şimdi aba altından mı gösterdin sopayı? bildiğin sopayı kadının kafasında kırmaya çalıştın amk.
  bu kadar tecrübeli, makam sahibi insanlar karıncayı siker belini incitmez öyle usturupludur, oturaklıdır ama fatih altaylı bildiğin atarlı çocuk gibi. ergen de değil. 60 yaşında adamsın, yılların müdürüsün. az yol yordam bilir insan.