şükela:  tümü | bugün
  • o değil de hande lala mıdır nedir şu anda fatih altaylı'ya yaptığı pr için dualar ediyor göbekler atıyordur. şu ana kadar çarkıfelek sunucusu olarak bilinen hatun hayatında ilk defa bu kadar konuşulur oldu çünkü.

bu arada fatih altaylı'nın "bu yaptığın bana karşı bir saygısızlık olarak kayıtlarıma geçmiştir" diyerek güya çaktırmadan kovma tehdidi yapmış olması çok komikti.
    ulan "kovacam seni" desen bu kadar tehdit etmiş olurdun zaten. noldu şimdi aba altından mı gösterdin sopayı? bildiğin sopayı kadının kafasında kırmaya çalıştın amk.
    bu kadar tecrübeli, makam sahibi insanlar karıncayı siker belini incitmez öyle usturupludur, oturaklıdır ama fatih altaylı bildiğin atarlı çocuk gibi. ergen de değil. 60 yaşında adamsın, yılların müdürüsün. az yol yordam bilir insan.
  • iskeletler diyarinda bir et parçasıdır.
    bahane ile programi izledim. fatih altayli konusunda hakli ama haricen bomboş bir arkadaş kendisi.
  • fatih altaylı'ya verdiği ayarla kariyerinin zirvesine gelmiş haklı kadındır.

fatih altaylı'ya yayın terkettirdi.

en kısa sürede tabiki kovulmasını bekliyoruz. fatih altaylı bunu yapacaktır.
  • tas gibiymis maasallah.
    ama o tavirlar falan anca kolej bahcesinde, bagdat caddesinde sempatik gelebilir. habitatindan cikinca bir garip durmus.
  • levent kırcanın dişi versiyonu
  • helal olsun dediğim kızdır. malesef belki de işinden olacak ama, fatih altaylı'nın egosunu ve çifte standartını yüzüne vurmuş, "araya çıkmıyorum arkadaşlar" diyerek noktayı koymuştur.
  • oha neler dönmüş serhat. valla helal olsun kıza. araya çık diye ısrar ettiler çıkmıyorum dedi. yürekli kızmış. seneye survivorda.
  • fatih altayli yüzünden isinden olabilir. fatih altayli stüdyoyu terk ettikten sonra hemen kanalin genel yayın yonetmenini aramistir kesin.

bravo kendisine, harika durmus bu tarafli adam karşısında.
  • fenerbahçe tv'de kariyerine devam etmesi gereken sunucu parçası. emre belözoğlu denen şahsiyetle güzel güzel programlar yapar. ali koç da katılır kalite tavan yapar. altına da bir yardım kampanyası misss.

dünyanın en pislik futbolcusu listesinde 1 numarada bulunan birini, herhangi bir futbolcuyla kıyaslama gerizekaliliğında bulunan düşük zekalı ezik.