• yazarın biri sormuş:
    seni şampiyonlar ligi maçları sonrası saha kenarında futbolcularla röportaj yaparken görmek isterim, umarım senin de hayalindir.

cevaba bak cevaba:
    hiç hayalim degil. hayalim olsa zaten gerçekleşitirirdim. yüzyüze kalıp da kimseyi laflarımla tokatlamak istemedim. lafı sözü bir kadınım. :) vereceksin cevabı al başına belayı :)

ya siktir git! hayali olsa gerçekleştirirmiş. sen göt sallayarak ancak taşak kokusu mahalleyi sarmış dayıların rüyasına girer, üçüncü sınıf muhabir artıklarıyla youtube'da etini pazarlarsın. sen kim şampiyonlar ligi seviyesinde yayıncı olmak kim? hadsiz ya.
  • ya birisi bu arkadaşı onlyfans denen siteye üye yapsaya.resmen kıvranıyor kendini sergilemek için,üstteki yazarın belirttiği gibi sektör seçimi tamamen yanlış.
  • hem varoş hem de ağır kezban.aman tanrım evlerden ırak!
  • youtube'da oğuzhan uğur'un programına katılmış, izledim. çok basit bir insan görüntüsü çiziyor kendisi. erkeksi hal ve tavırlar, böyle delikanlı hanımağa pozlarıyla geleceğin seda sayan'ı olmaya aday.

göğüslerini ve genel anlamda fiziğini ön plana çıkarma çabası yapmak istediği işin önüne geçiyor maalesef. muhtemelen çalıştığı kanalda da kendisine karşı bu yönde bir bakış açısı vardı. belli ki zeki bir insan, kültürlü olmak konusunda da çaba sarfediyor ama vücut hatlarının bu meziyetlerinin önüne geçmesine göz yumuyor. hatta göz yumuyor denemez, çünkü kendisi gidip estetik yaptırmış. hayır zaten güzelsin, alımlısın falan, ne diye inek gibi kocaman göğüsler istersin ki? bir toplantı odasına girdiğinde ilk dikkat çekecek olan yer göğüslerin olur, anlattığın konunun bile önüne geçer. ne bileyim altan; insanın kendi kendine yaptığını gerçekten başka kimse yapamıyor galiba.

aylar sonra gelen edit: ben habercilik, toplantı falan diyerek çok akademik bir yönden bakmışım olaya. ablamız bildiğin bir seks objesi olmaya, bir kedicik olmaya çalışıyor. hayat yolunda başarılar diliyorum, zira ülkemiz özelinde işi çok kolay zaten. bu basitliği çok kolay satarsın.
  • onlyfans hesabi acarsa yillik uyelik alirim.
  • bu abla histiryonik. “gösteririm ama elletmem” bu kişiliğin hayat felsefesidir. bir de başak burcu. ne bekleyeceksin başak burcundan. libido 0. (bkz: senede bir gün)
  • aç şu onlyfans hesabını sen de rahatla biz de rahatlayalım.

tanım: cinsel obje.
  • brazzers da top 10 e oynar. hardcore yakışır, dp de olabilir.
  • habertürk'ten ayrılırken kendisi hakkında yapılan kötü yorum ve niyet okumaları zamanla haklı çıkaran kadın. yazık. en son ayaklarını yıkatıyordu spor programında... ki özel hayatındaki videosu yüzünden kanaldan ayrıldı, kovuldu vs. diye de savunmuştum kendisini, "kadının özel hayatı kime ne, işiyle ne alakası var" diyerekten. maşallah dediğimiz üç gün yaşamıyor. kendini gerçekleştiren kehanet gibi oldu kadın. yazık.
  • söylemezsem olmazda baslamis kisi.

demin maalesef bir kac dakikaligina bu sahsa maruz kaldim.

tek söyleyecegim degil muhatap olmak, buna selam vermek durumunda olan herkese allah sabir versin.
hesabın var mı? giriş yap