şükela:  tümü | bugün
 • kendisini tanımam etmem. tv'de de görmedim. hiçbir dizisini izlemedim.

  ama bir şey söyleyeyim; hürriyet muhabiri sayit durmaz denen ahlaksızın yaptığı dünyanın en büyük namussuzluğudur. insan yaptığı o haberin altına adını yazmaya utanır.

  link falan vermeyeceğim.
  kızcağız normal bir kıyafet ile bir arkadaşının davetine katılıyor. sonra bunun fotoğraflarını çekiyorlar. kız hakikaten hanım hanımcık giyinmiş, yanında erkek arkadaşı ile el ele poz vermiş. sert bir rüzgar var. sonra kız oradan ayrılırken arkasından fotoğraf çekiyorlar, esen rüzgar kızın eteğini kaldırıyor. yani estetikten bu kadar yoksun, bu kadar iğrenç ve alçakça bir fotoğrafı çekip bir de hurriyet'te utanmadan yayınlarken bir de yüzsüzce
  "mekandan en son ayrılan hande soral, habercilere röportaj verdikten sonra rüzgar kurbanı oldu. sert esen rüzgar, ünlü oyuncunun mini eteğini kaldırınca, soral böyle görüntülenmekten kurtulamadı."
  yazabiliyorlar.

  şunu sokakta yürüyen insana yapsan, önce bir kamyon dayak yer komaya sokulursun, sonra bunun bir de tck'da cezası var. "magazin muhabiri" olduğunda istediğini yapmakta özgürsün.

  ya şimdi düşünüyorum, ben şu kızın sevgilisi ya da babası veya kardeşi falan olsam bu sayit durmaz denen şahsiyetsizi ne yapardım bilemiyorum.

  terbiyesizliğin dik alası şu yapılan hareket.

  bana kalırsa hemen bu gazete yöneticilerini ve sayit durmaz denen ırz düşmanını kendisinden habersiz yaptığı bu ahlaksızlık yüzünden dava etmeli.
 • "madem oyuncu olacağım, o zaman psikoloji seçeyim bari işime yarasın diye düşündüm. 9 tercihim vardı, hepsi psikolojiydi diye başlıyor kariyer yolculuğunu anlatmaya hande soral. bu 9 tercih arasından odtü’ye girecekken, babasının “kızım sen oyuncu olmayacak mısın? ne yapacaksın ankara’da?” diyerek haklı yönlendirmesiyle son anda tercihini değiştiriyor ve bilgi üniversitesi psikoloji bölümüne giriyor: “babam bu aklı vermemiş olsaydı oyuncu falan olamazdım ben.”"

  asadfagdfagfdgadsafdsfasfadfa. odtü'ye girecekken bilgi'ye girmiş. ay sabah sabah bi güldüm pek güldüm.

  http://www.hurriyet.com.tr/…58000&_sgm_action=click
 • alev alev adlı inanılmaz dizinin mükemmel oyuncusu. isyanında sonuna kadar haklı bu kadar kaliteli işler yapıp ilgi görmemek üzmüş olmalı kendisini. meryl streep ile el ele verip oyunculukta yardıracağı filmleri dört gözle beklenmekte.
 • basimiza oyuncu oldu bu da...
  bi ara ayla algan'dan psikoloji dersleri alip psikolog olmayi dusunuyorum :/
 • çirkin değildir ama güzel de değildir.. herşeyin ötesinde okan yalabık gibi bir insanın sevgilisi olduğu için gözümde potansiyel kıskançlık objesidir zaten.
 • mevzubahis entry asla kıskançlık vs. içermemektedir:

  çirkin lan! bildiğin çirkin, ne yüzüğü ya okan yalabık'la falan?

  vay amk.
 • nedense bana yasemin ergene'yi anımsatmıştır bu çiçeği burnunda oyuncumuz...
 • terlik suratlı hatunlar listesine girerek tv ekranlarında rastlayacağımız ancak hepsi birbirine benzediği için hangisi bu hangisi diğeri asla ayırt edemeyeceğimiz kişilerdendir. sürekli kaka sürdüğümüz fahriye evcen ve beren saat daha özel bi kişidir, farklı bi yüz farklı bi duruşu var hiç değilse. ah ulan ah nerde derya alaboralar, lale mansurlar... ne karakteristik yüzler ne özel oyunculuklardı onlar öyle. bunların hepsi aynı fabrikadan üretim çıkmış sanki, sevgilim olsa yolda her gördüğüm böylesine sarılırım, anaaa sen hande değil miydin falan die şabanlaşırdım .
 • kötü kendini beğenmiş bir yapıya sahip bir kadın.
 • kendiyle çelişip sevişmiştir aslında

  http://magazin.milliyet.com.tr/…1608472/default.htm