• her hafta hali saha yaptigimiz kisi. bi haftadir yoktu kamptaydi. meger güzellik yarismasindaymis.
  • filmlerde oynamayı bırak, biraz bişeylere inanıyorsan, allah, kitap herneyse, sen oyunculuk yapma lütfen.
  • sevgilisine aylık 5 bin dolar kira ödeten ünlü ve güzel kadın. dünya kadar malın olacağına fındık kadar evin olsun tabii.
  • kendisi türkiye güzeliymiş ama anadolu kartallarını izlediğim salonda ondan güzel 15 kız bulabilirdim. bunun dışında zaten önemli olan güzelliği değil oyunculuğu diye düşündüm ama orada da yanılmışım. oyunculuğun 'o'su dahi yok kendisinde.

edit: imla
  • anadolu kartalları filiminden sonra kesinlikle oyunculuk yapmaması gerektiğini düşündüğüm güzellik yarışması kazanmış sıradan kişi.
  • erkeksi bir surata sahip, sıradan bi kız.

(bkz: meşhur diye güzel denilen kadın)
  • tam "askerden yeni dönmüş türk genci" bakışlı bir nişanlıya sahip hanımefendi...
  • ne ses varmış lan hatunda, takdir ettim.
  • oyunculuk yeteneği sıfıra yakın olmasına rağmen hemen hemen her sezon bir tv dizisinde karşımıza çıkan kadın. hep de hanım hanımcık aile kızı rolleri oynatıyorlar. elveda rumeli haricinde kendisine katlanmam gerekmedi ama kanal değiştirirken bile odun yutmuş oyunculuğunu görmek sinirlerimi kabartmaya yetiyor. hatta kabarık sinirlerim hayranlarından gelecek eksi oylara bile göğüs gerebilecek güçte.

oyunculuğa aşkla bağlı olduğundan mı oyunculuğun diğer mesleklerden daha fazla para getirdiğinden mi yoksa sadece ünlü olmak istediğinden mi oyunculuk yapmaya çalışmakta ısrar ediyor bilemiyorum ama ben kendisinin yerinde olsam hakkıyla yapabileceğim başka bir iş bulup geçinmeye çalışırdım. ha, benim gibi düşünmek zorunda mı, değil tabi. yapımcılar benim gibi düşünse yeterdi bana.

not: hakkında kırıcı sözler sarf ettiğim için üzgünüm hande.
  • dün akşam es kaza televizyonda diriliş ertuğrul diye bir dizide gördüm. bir otağın içinde ertuğrul gazi ile konuşuyor. ulan bu kadar mı kötü oyunculuk olur ya, böyle dümdüz bakıyor sanki karşısına bir afiş asmışlar öylece okuyor repliklerini. hayır insan ertuğrul gazi var karşımda der biraz heyecanlanır duygulanır güzel oynar, hadi ertuğrul'u siktir ettin ertuğrul'u canlandıran engin altan düzyatan'dan biraz etkilende iki kıpraş be kadın.
hesabın var mı? giriş yap