şükela:  tümü | bugün
200 entry daha
 • 30 milyon fenerbahçe taraftarı bir kadından korkar hale gelmiş....

  ulan birazcık haysiyetiniz olsun bu ülkenin federasyon başkanı yıllarca fenerbahçe'nin yöneticisiydi....

  o zaman 80 milyon ayağa kalksın bu kadın yayıncı kuruluşta ne iş yapıyor onu bile bilmiyorsunuz...

  madem yolu galatasaray'dan geçen herkese cephe alıyorsunuz...

  selçuk yula,emre belözoğlu gibi adamları da efsane olarak anmayacaksınız...
 • bu kadının mevzusu çok büyüdü.

  beinsports'un son yıllardaki fenerbahçe'ye karşı tutumunu sadece bir isim üzerinden açıklayamayız. hande sümertaş'ın kimliği üzerinden gidersek herkes yanlışa düşer. galatasaraylı arkadaşlar bu kadını çok seviyorsa kulüpte tekrardan görev versin yoksa alakalı alakasız her olayda bu kadının ismini hortlatacaklar.

  ayrıca nihat özdemir fenerbahçelilerin en nefret ettiği isimlerden birisi. şu örneği vermekten utanın artık. haluk ulusoy ile 7 şampiyonluk kazanmış adamlarsınız gelmiş tff resmi sitesinden fenerbahçe'ye karşı açıklama yayınlatan nihat özdemir'in adını zikrediyorsunuz. bu adamı fenerbahçe ibra etmedi ama tam kadro ibra eden sizin yönetiminizdi.
 • fenerbahçe camiası o kadar aciz duruma geldi ki bir kanal çalışanı ile başa çıkamadığı için şampiyonluğu engellenecek.valla gerçek olabilir:)
  buna gerçekten inananlara lafım yok allah affetsin ama inandırılanların akp seçmeninden pek farkı olmadığı kesin.
  aslında durum basit.fatih terim kompleksinin ne yapacağını şaşıran bir sürü namerti dile getirmiştir bu kadın ama onların hanelerine günahtan başka bir şey yazmayacak yine ve lanetleri ile yaşayacaklar iki tarafta.
 • ntvspor başlıklarına bakın galatasay'lıların bu hanım hakkında kendini çürüttüğünü göreceksiniz.
 • fenerbahçe holiganlarının hedef haline getirdiği bein sport çalışanıdır.

  diagne’ye yaptıkları ırkçılıktan sonra şimdi de bir kadını hedef almışlardır. hiçbir iftiradan geri kalmayan, etrafına kin ve nefret saçan bu holiganlar türk futboluna en büyük zararı vermektedir.

  holiganların ve bunlara destek olan taraftarların sonu her zamanki gibi hüsran olacaktır.
 • saçma sapan bir oyun için hakaretlere, tecavüz tehditlerine, iftiralara maruz bırakılan bir kadın. ne için? top için!!!!!

  sözlükte, sosyal medyada birilerinin maşası olmayan, troll ekiplerinden olmayan, hür ve aklı başında fenerbahçe taraftarının bu saçmalığa, bu terbiyesizliğe bir dur demesi lazım! taraftarlık bu değil!
 • ülkenin nasıl bir şizofreniyle mücadele ettiğini bize yeniden hatırlatan isim oldu. bu kadar beyinsizle mücadele etmek çok zor. türkiye'de hakem problemi falan yok allahın belaları, hepinize söylüyorum, galatasaray'ı fener'i yok bu işin. itiraz edilen her pozisyonun tersi için diğer takım itiraz edecek zaten. neyin kafasını yaşıyorsunuz siz? hakemlik böyle bir şey. dünyada da böyle. siz kafayı yediğiniz için ve genel olarak ahlaksız olduğunuz için hakemlere sarıyorsunuz. en olaysız, en normal maç sonunda bile oturup yarım saat hakem konuşuyorsunuz. bunu ben de yapıyordum eskiden. sonra oturup düşününce işin içinden çıktım. hakemi suçlamak kendini suçlamak gibi, ahlaki bir sorun. futbolun ne olduğunu ve izlediğimiz şeyin fonksiyonunun nasıl bir yere denk geldiğini anlarsak olay buralara kadar gelmez. şimdi de bu kadına takmış herifler. kafayı yemişsiniz. eğitilmezsiniz.
 • kaşarlaşmış olan beinsport rejisinde, yetkili insanlardan sadece birisi. bence toptan gönderilmeli o reji. bunlar fenerbahçe'nin aleyhine pozisyonu 100 kez falan tekrar gösterirler anında. fenerli bile derki ulan acaba hakkaten öyle mi o kadar bokunu çıkarırlar işin. olmayan elden gol iptal ettirirler olmayan elden penaltı verdirirler. konya maçında pelkas'ın golü öncesi enner valencia'yı en az 20 defa gösterdiler hemen buldular pozisyonu aynı dakikada ne hikmetse. serdar'ın göztepe maçındaki penaltı olmayan pozisyonunu 20 defayı bırak 1 defa gösterdiler mi aynı dakika içerisinde? başka takımların aleyhine pozisyonu 5 dakika sonra bir defa gösterirler geçerler dostlar alışverişte görsün maksat falan bu ligin kaşarlıklarını zaten anlat anlat bitmez de. hele hele var hakemlerinin önüne görüntüleri bein rejisi eleğinden geçirip gönderiyorlarsa fenerbahçe'nin vay haline fener daha çok 12'ye 11 maç oynar.

  ya dürüst ve adil bir medya yayını yapın ya da defolun gidin.
 • organize ve sistematik bir şekilde tacize uğramakta olan kadın. bugün beyaz tv’de ahmet çakar tarafından alenen tehdit edilmiş, fiziksel görünümünden dolayı hakarete uğramıştır. fb kulübünün pek aklıevvel taraftarı başarısızlıklarının sebebini hande hanım’a yüklüyorlar, komik duruma düşüyorlar. yine bunu uygun bir dille yapsalar anlamaya çalışacağım ama yaptıkları, yazdıkları bir kadın olarak midemi bulandırıyor.
 • ulen federasyon başkanı aleni fenerbahçeli. onu ne yapacağız sayın ....(buradan sonrası +18) !?!?
307 entry daha