• bu akşam üyeliğimi iptal ettirmeme neden olan ahlaksızlıktır. seyircisiz macları fırsat bilen fatih terim’in elemanı tetikçi hande sümertaş’ın kanaryamın gollerini göstermemesini yayıncı kuruluş nasıl açıklayacak bilmiyorum. maçkolik bildirimleri geliyor maç olmuş 5-3 tv’yi bir açıyorsun maç hala 3-0.

zaten 6. golün var’dan iptalini saymıyorum bile. cisse’nin attığı golde hande hanım paintte çizgiyi semihin bel kemiğinden çekiyor ve gol iptal ediliyor. olmaz böyle rezillik.

ali koç çok yumuşak kaldı çok. erol hocamın ve topçularımızın emeklerine üzülüyorum sadece. yazık!
  • rezalet gibi rezalet. bu galatasaray lobisinden her şey beklenir. stattan bir yakınımdan aldığım duyurma göre fenerbahçe golleri bein sports tarafından ekrana verilmemiş. gerçekten bu iş boyutunu aştı. başkanımız ali koç derhal basın toplantısı düzenlemeli!

(bkz: 12 aralık 2020 fenerbahçe malatyaspor maçı)
  • böyle bir skandal yok arkadaş ya.

nasıl yayınlamaz??????????

ek olarak

"ı hındı sımırtış gidicik kırdişim hipsi gidicik"

*
  • yazıklar olsun. himmetçilerin son numarası da bu demekki. fenerbahçemizin 5 golünü nasıl yayınlamazsın sen kadın nasıl!!!!
  • özellikle mert hakan’ın golü çok iyiydi.
    bozuk yolu değil, doğru yolu seçtiği çok iyi oldu.
  • çok ciddi bir iddia.

twitter'da gördüm ben de. pek inandırıcı gelmedi ama iddiaların biri bile doğruysa ortalığın karışması muhtemel.

edit:
    az önce telefonla görüştüğüm bir abi de olaylar çıktığını söyledi. gürültüden bir şey anlamadım ama büyük mesele var.
  • ben de şimdi maçkolik'i açınca öğrendim fenerbahçe'nin 5-3 kazandığını. saf saf malatya 3-0 kazandı diye izliyorum.

fenerbahçe'nin bazı şutlarında yayının donmasındaki sebep buymuş demek ki
  • yazıklar olsun. böyle lig oynanmaz. bu gece itibariyle ligden cekilelim.
  • ulan normalde bu tür trollükler hoşuma gitmez ama fenerbahçe camiası gerçekten komik olaylar peşinde koşup futbolun ciddiyetini unutuyorlar.
    yok marcao'nun tokat atması yok ndiaye'nin kırmızı kart görmesi, yok hande hanım'ın photoshopdan anlamaması...
    (bkz: alo erol ben hande ablan)
  • az önce ismini vermek istemeyen bir bein çalışanından gelen maille öğrendiğim rezalettir. bu olay midemi bulandırıyor.
hesabın var mı? giriş yap