şükela:  tümü | bugün
 • 95 doğumlu gerçek ginger , gördüğüm en güzel varlık
 • "ya bi beş dakka daha uyusam ben" hissi uyandıran bir bakışa sahip kişi.
 • sağ göz kapağında pitozis olan kadın. buraları okuyorsa bir nörologa ya da göz doktoruna gitsin.
 • kendisinin karşı cins versiyonuyum, bende doğal kızılım. severek takip ediyorum instagram'da ve twitter'da. keşke gerçek hayatta tanışma fırsatım olsa dediğim hatun kişisidir. türkiye standartlarının çok üstünde bir güzelliğe sahiptir. ginger afet-i devrandır.
 • yine sıkıntıdan internetin altını üstüne getirirken, saçma sapan yerlerden birisinde kendisine tesadüfen denk geldim. başlığa yazmak için sadece nokta koyup kenara atmışım, kim bilir ne zaman yazdım. başlıkta maden işçileri çalışmayı çoktan başlatmış zaten. söyleyeceğim şu ki; şu yaşıma kadar çok kız gördüm, sayısı o kadar fazla olmasa da inanılmaz güzellerine denk geldim, barbara palvin'in 20 cm yanında dans ettim ama böylesini görmedim ben. zaten benim için göz en önemli şey, hele bu göz rengi oldu mu olay bitiyor bende ama bunlara ek olarak böyle bir yüz güzelliği gerçekten olamaz. aldatırken yakalasam ses etmem, hata bende diye ağlamaya başlarım. öyle abuk bir yüz güzelliği cidden.

  bu hangi seviye ?

  https://www.instagram.com/…-4/?taken-by=handetaserr

  şarkımı bırakıp gidiyorum :

  https://www.youtube.com/watch?v=zfgqpejltbk
 • kendisini yakın zaman öncesine dek tanımazdım. açıkçası beni etkileyen şey de güzelliği oldu ve tanımadığım insanları takip etmeme prensibimi delmemi sağladı.

  fakat sonrası hoş değil.

  gencecik bir kız, sanat üzerine eğitim alıyormuş bir de filan.

  insan, yüz güzelliğinin ötesinde bir şey de bekliyor haliyle.

  tabii herkes sosyal medyayı istediği gibi kullanmakta özgür, bizim doğrularımıza göre şekillenemezler.

  benim üzüntüm de zaten bu özgürlüğün, pek çok gencin hayatı ıskalamasına yol açmasından...

  hemen her gün yaklaşık 10 tane story atıp, 3 tanesinde yüzünün, 3 tanesinde gittiği kebapçıda yediği yemeklerin fotolarını paylaşıyor, kalanlarda da çeşitli mağazalarda görüp beğendiği marka ürünlerin üzerine "bana hediye edin" tarzı şeyler yazıp koyuyor.

  tabii bu kendisinin sorunu değil, başta ülkenin genç ve güzel kadınları olmak üzere müthiş bir "tüketim ile üstün olma" yarışına girdik. ama bu konuda başı çekenler ve bu dalganın büyümesine neden olanlar kendisi gibi ortalama üzeri sayıda takipçiye sahip olanlar. zira kendisi ne kadar farkında bilmiyorum ama pek çok genç kızın rol modellerinden biri.

  bu satırları da olabildiğince dikkatli yazmaya çalışıyorum ki kalbi kırılmasın, bunu bir saldırı gibi algılamasın.

  dileğim odur ki kendisini pek çok başarısı ile görelim, daha geniş kitleler tarafından da tanınsın.

  haaa benim o taraklarda bezim yok, böyle mutluyum da diyebilir ama pek de mutlu bir insanın sergileyeceği davranışlar değil şu anki tavırları...

  umarım hayat karşısına güzellikler çıkarır...
 • hep overrated olarak kalmasını istediğim insan. çok güzelsin be , çok !
 • mimar sinan universitesi tekstil tasarim bolumu ogrencisi.
  kareli waffle sevdalisi.